Wpis z mikrobloga

@Walther00: naucz się czytać między wierszami, chodzi o identyczny schemat ostracyzmu i dehumanizacji ludzi.
Segregacja to #!$%@?ństwo i powtarzają sie kroki podejmowane w kierunku Żydów z lat 30.
Czy na końcu będzie holocaust niezaszczepionych? Raczej nie. Czy droga póki co jest podobna? Jak najbardziej tak.
Jakim cudem twój wysryw zebrał już 400 plusów, to ja nie wiem, to chyba ta sama patola co zasila tagi #patostreamy #femmeamma
SpasticInk - @Walther00: naucz się czytać między wierszami, chodzi o identyczny schem...
  • Odpowiedz
@Cavaan: w jaki sposób ogranicza ci to prawa obywatelskie? Bo nie rozumiem do czego zmierzasz.
Jak idę na badania medycyny pracy to wynika to ze stanowiska i nikt nie pyta mnie czy mam HPV, gronkowca, chorobę weneryczną, WZW, czy jestem gejem albo czy się ostatnio szczepiłem na grypę, tylko sprawdza czy są jakieś przeciwskazania do piastowania danego stanowiska.
Książeczka sanepidowska wymaga badania kału na obecność salmonelli i e.coli z tego
  • Odpowiedz
@SpasticInk: @Walther00: Dokładnie, tak się zaczynały systematyczne mordy na Żydach, od dyskryminacji i niewpuszczania ich do wielu miejsc "Brak wstępu dla Żydów i psów". Nie jestem osobą, która zaprzecza Holokaustowi jak zachodniacy.
A usunęłam wpis, bo był faktycznie przesadzony, powinnam była napisać o początkach dyskryminacji Żydów przed wojną (czy to w Niemczech, czy w Polsce).
Co do religijnych powodów, Żydom zarzucano często dogmatyzm oraz uznawanie Talmudu jako swoją
  • Odpowiedz