Wpis z mikrobloga

@Boski_Emil: Jest na ten monent zaje... to znaczy bardzo dobrze ;) A czuję, że jutro będzie jeszcze lepiej. I takie pytanie z ciekawości: Kojarzę Cię z "VaBanque" i "Gigantów historii". Tam też chyba było bardzo dobrze ;) Jest jakaś wiedzówka, której nie wygrałeś?
@Boski_Emil: W Krzyżówce to trzeba mieć trochę szczęścia. I liczyć chyba też trochę na to że się przeciwnicy wykopyrtną. Sam tam trafiłem na Panią, która w pierwszej rundzie hasło odgadła w pierwszej kolejce (kolejka się na niej kończyła), ogólnie w trzech rundach jej chyba 30 zł do maxa zabrakło. Więc dogonienie jej było trochę trudne. I o tyle fajnie, że karencja tam jest tylko roczna, więc szybko można spróbować się poprawić.
@Boski_Emil: Jeszcze coś napiszę: Na to pytanie o Depeche Mode to trzeba być albo ich ortodoksyjnym fanem, albo mocno się muzyką interesować, żeby dobrze opowiedzieć, więc bardzo dobra decyzja z zabraniem kasy ;) Gdzie Cię ujrzymy następnym razem? Turniej Mistrzów w "VaBanque"??
@kacper9449: Wiedziałem, że nie Londyn tylko coś małego. Ale Exeter czy nawet Leicster też nie są jakieś ogromne. Najlepsze jest to, że Exeter mi się kojarzyło, tak samo jak jednemu panu z produkcji bo Depeche Mode wydało płytę...Exciter :D Tak, następny przystanek to Turniej Mistrzów Va Banque, już w styczniu!