Wpis z mikrobloga

@sargento: tak, Lezyne.
Podczas pompowania urwala się ta końcówka. Pech chciał, że podczas ostatniej jazdy na zewnątrz w tym roku przebilem dętke w mtb.
Od lipca pompka leżała w nerce, dzisiaj musialem jej użyć pierwszy raz...
No i masz, rozpadła się końcówka po 2 minutach pompowania.
@Kapa3991: ja bym napisał do dystrybutora, mi za free wysłali kiedyś końcówkę do stacjonarnej jak przepuszczała. A jak dystrybutor oleje to wal do supportu Lezyne bezpośrednio i wspomnij, że dystrybutor dał ciała
@Kapa3991: ja mam swoją lezyne od 6 lat, używam średnio raz na rok i jest git. Fakt, wężyk jest trochę krótki a jak chce się dobić do tych 80-90 psi to trzeba się sporo namachać i rzeczywiście przy mocniejszym szarpnięciu mogłoby się uszkodzić w podobny sposób, zawsze na to uważałem żeby za mocno nią nie machać w trakcie pompowania. Tak jak inni pisałbym do dystrybutora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapa3991: o, moja pompka xD Poprzedni zefal rozleciał się po dwóch użyciach, tej nie miałem okazji jeszcze poza testowaniem po zakupie w sumie...
Mówili, że bedzie dobra.


@Kapa3991: Ten wężyk można tanio dokupić.

Ps. Mam te samą od lat i wszystko git. Może przekozaczyłes z agresją podczas pompowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( choć to w sumie nie tłumaczenie bo i tak powinna wytrzymać ! ... )