Wpis z mikrobloga

Wersja KWP w Poznaniu:

Trzy młode kobiety spotkały się, żeby wspólnie spożywać alkohol. Piły na pętli tramwajowej na Dębcu, potem postanowiły pojechać na Stary Rynek. Kręciły się w centrum i w okolicznych uliczkach spożywały kolejne trunki.


W pewnym momencie postanowiły wejść do jednej z bram. Ponieważ była zamknięta, zaczęły się dobijać kopiąc drzwi. Zwrócił im uwagę przechodzący obok obcokrajowiec, obywatel Arabii Saudyjskiej.


Najpierw w jego kierunku poleciały wyzwiska. Potem dwie dziewczyny zażądały od mężczyzny pieniędzy. Ponieważ odmówił im, zaatakowały go. Obcokrajowiec został kilka razy uderzony pięścią w twarz. Mimo tego nie wydał atakującym pieniędzy. Kiedy próbował zadzwonić na policję wówczas jedna z kobiet uderzyła go tak mocno, że zniszczyła telefon. W pobliżu przechodził przypadkowy świadek, który zawiadomił policję.


Ale taki @Aleksander_Newski i tak wie lepiej jak było:

Pewnie był na wakacjach i jako że u siebie nie może nawet zobaczyć twarzy innej kobiety to tutaj chciał znaleźć jakieś łatwe idiotki do łóżka.


#

Cała historia brzmi tak nieprawdopodobnie, że niemal na pewno gość ją zmyślił. Pewnie nasłuchał się od kolegów, że w Polsce wystarczy na ulicy zaproponować kobiecie seks żeby iść z nią do łóżka. Sam chciał spróbować i trafił na takie, które zamiast odejść zniesmaczone postanowiły mu się odpłacić za jego chamstwo.


#

#shitwykopsays #shitnewskisays #newskicontent

#neuropa - polecam komentarze gimbobojowników o lepszą Polskę ;-)
  • 97
@Espo: Jeżeli za jakiś objaw lotności uznajesz wiarę w stronniczy artykuł, bez podania relacji drugiej strony, bez zdementowania wielu znaków zapytania i napisany chaotycznie. To faktycznie. Mnie nie stać na więcej :) Idź pobaw się dalej wezwij kolegów do minusowania i pobawcie się grabkami. Poważniejsze rozmowy nie są na wasze nieskażone myślą jaźnie.
@cytoblast: Artykuł nie podaje już takich informacji ile Arab miał lat, czy sam był pod wpływem alkoholu (albo temu zaprzecza) i sam jest dość mocno chaotyczny. Jakoś nigdzie nie broniłem tych trzech dziewczyn(najprawdopodobniej z jakiejś patologi). Uważam jednak, że podana wersja jest mocno naciągana.

Widać tutaj zorganizowana trollerka bardzo walczy z prawdą. Ale ona obroni się niezależnie od tego ile osób ją popiera :)
@Espo: No i kolejna słabiutka riposta :) Dotyka mnie tak samo mocno jak małpy w ZOO obrzucające siebie nawzajem swoimi fekaliami. Nie jest to ani straszne, ani groźne. Co najwyżej żenujące i napawające człowieka dumą, że ewolucja jego gatunku szczęśliwym trafem miała inną drogę.
Zresztą tamten wykop pełen jest kału. Poza tymi, którzy krzyczą, że nalezało się temu brudasowi są i tacy, którzy wierzą w tajemne chrześcijaństwo w Arabii Saudyjskiej wśród samych Arabów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aleksander_Newski: Twoje (tendencyjne) domysły, to jeszcze nie prawda.

czy sam był pod wpływem alkoholu (albo temu zaprzecza)


Tzn. mieli zamieścić informację "nie był pod wpływem alkoholu"? No, nie napisali też np., że nie posiadał przy sobie broni palnej. Więc tego też nie można wykluczyć.

No i artykuł jest kopią komunikatu policji http://www.poznan.policja.gov.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=3036&Itemid=75 więc podważanie go ze względu na chaotyczność(?), czy to, że nie podaje ile koleś miał lat, to czepianie się.
@Supercoolljuk2: Bardziej obiektywnie dało się napisać w komentarzu. Ale pomijając element żebractwa to moje zarzuty bezpodstawne nie są. Artykuł jest niejasny i sam fakt spotkania tych trzech naćpanych dziewczyn z Arabem moim zdaniem jest opisany bardzo stronniczo.
@Aleksander_Newski: wciąż, na poparcie tezy o stronniczości tego artykułu podałeś wg mnie bardzo słabe argumenty. Aha, i jeszcze taki szczególik:

Cała historia brzmi tak nieprawdopodobnie, że niemal na pewno gość ją zmyślił.


A w artykule:

W pobliżu przechodził przypadkowy świadek, który zawiadomił policję.


Tego świadka rozumiem też wymyślił? :)