Wpis z mikrobloga

@Marcia1415: Cześć Mirki oraz Mirabelki ❤️

Wiem że dawno się nie odzywałam i chciałam Was za to przeprosić ale niestety moja choroba z każdym dniem, tygodniem, miesiącem sprawia że jestem w coraz gorszym stanie i nie miałam siły na zrobienie czegokolwiek.

WIERZĘ, ŻE JEST MASA OSÓB O DOBRYM SERCU KTÓRE NIE PRZEJDĄ OBOJĘTNIE OBOK MOJEGO APELU

LINK DO MOJEJ ZBIÓRKI https://pomagam.pl/marta-gaik

Od ponad 3 lat trwam w tak beznadziejnej sytuacji, jestem w trakcie diagnostyki genetycznej oraz neurologicznej.

Ponad rok temu miałam lecieć do USA aby poszerzyć diagnostykę ale niestety pandemia pokrzyżowała moje plany i póki co wszystkie zebrane środki na wyjazd są zabezpieczone na ten cel na koncie fundacji i nie mogą być wykorzystane w inny sposób.

TERAZ MOJE ŻYCIE WYGLĄDA JAK WEGETACJA

NIE JESTEM W STANIE SAMA ZJEŚĆ, OBRÓCIĆ SIĘ, USIĄŚĆ, WSTAĆ CZY PÓJŚĆ, DUŻO SZYBCIEJ SIĘ MĘCZĘ, PRZESYPIAM 3/4 DOBY I KAŻDEGO DNIA WIDZĘ JAK UCHODZI ZE MNIE ŻYCIE

W PRZECIĄGU KILKU DNI ZE ZDROWEJ DZIEWCZYNY ZMIENIŁAM SIĘ W OSOBĘ BEZWŁADNĄ, WYMAGAJĄCĄ
24-GODZINNEJ OPIEKI I POMOCY

Równie szybko jak straciłam wszystkie umiejętności, zaczęłam każdego dnia trącić cząstkę siebie i mimo moich starań nie jestem w stanie bez waszej pomocy zawalczyć o swoje zdrowie

LINK DO MOJEJ ZBIÓRKI https://pomagam.pl/marta-gaik

NIESTETY UPŁYWAJĄCY CZAS JEST MOIM WROGIEM, A NIE SPRZYMIERZEŃCEM I W ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE TRACĘ KOLEJNE UMIEJĘTNOŚCI, dlatego muszę jak najszybciej zakupić specjalistyczny sprzęt, zanim nie będzie za późno na pomoc dla mnie

‼️ CIĘŻKO CHORUJĘ OD 3,5 ROKU ‼️

JESTEM OSOBĄ LEŻĄCĄ,

MAM NIEDOWŁAD CZTEROKOŃCZYNOWY WIOTKI.

‼️ CIERPIĘ NA CHOROBY ‼️

CIĘŻKĄ CHOROBĘ O PODŁOŻU NEUROLOGICZNYM,

LEŚNIOWSKIEGO CROHNA,

MIOKLONIE,

TĘŻYCZKĘ.

Po burzy zawsze wychodzi słońce i dla mnie takim światełkiem byłby ZAKUP WÓZKA ELEKTRYCZNEGO, który dałby mi namiastkę samodzielności.

W mojej sytuacji JEDYNYM RATUNKIEM oprócz leczenia jest zakup niezbędnego sprzętu do walki z niedowładem jakim jest PRAGMA, REHABILITACJA oraz , DOSTOSOWANIE SAMOCHODU abym mogła Jeździć po całej Polsce, wszędzie tam, gdzie pracują lekarze, którzy będą chcieli mi pomóc

LINK DO MOJEJ ZBIÓRKI https://pomagam.pl/marta-gaik

MÓJ STAN CAŁY CZAS SIĘ POGARSZA

‼️ OBAWIAM SIĘ, ŻE JEŻELI NIE ZNAJDĘ W SZYBKIM CZASIE DIAGNOZY, NIE PODEJMĘ LECZENIA I NIE BĘDĘ CIĘŻKO ĆWICZYĆ, TO MOJE ŻYCIE POZOSTANIE NA ZAWSZE NIEPOUKŁADANE ‼️

Wpłata nawet niewielkich pieniędzy na moją zbiórkę, oraz udostępnianie jej bardzo dużo dla mnie znaczy

Twoja nieobojętność na moje cierpienie wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą.

❤️ A ja dzięki wielu osobom o wielkim sercu będę mogła zawalczyć o siebie i swoje zdrowie aby w niedalekiej przyszłości wyzdrowieć, stanąć na własnych nogach i rozpocząć pisanie swojej historii na nowo ❤️

#medycyna #truestory #polska #wykop #zdrowie #pomocy #pieniadze
Marcia1415 - @Marcia1415: Cześć Mirki oraz Mirabelki ❤️

Wiem że dawno się nie odzy...

źródło: comment_1638118324Bywex0z2BrcirxZmKRnl0R.jpg

Pobierz
  • 3