Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krs90: najlepsze w tej konsoli jest granie w chmurze jak masz dobrego neta. Totalny odlot że bez czekania odpalasz i grasz żadnych patrzy, instalowania, płytek- pyk i granie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomszczyk Musisz śledzić jutro sytuację, najlepiej na pepper.pl bo żadnych konkretów nie znam.
@celulozy Właśnie chcę wypróbować ten xcloud ale chyba nie mogę jak mam pobieranie gier w trakcie.
  • Odpowiedz
@Krs90: Mam w planach zakup używanej konsoli. Czy jeśli utworzę na niej nowe konto to będzie się ono liczyło jako nowy użytkownik i będzie możliwy zakup Game Pass Ultimate na promocji dla nowego użytkownika czy będzie to już jakby odnowienie?
  • Odpowiedz
@White_power: Już na PC w XGP trochę pykałem, na konsoli na bank wszelkiego rodzaju platformowe jak Ori itp.
@Richard12: Pewności nie mam, ale obstawiałbym że nowe konto to nowe konto więc promocja powinna też występować. Wydaje mi się że sprawdzisz to tworząc konto normalnie przez neta i jeżeli tam będziesz miał promocję, to na konsoli tak samo bo na niej tylko się logujesz na istniejące konto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krs90: kurde, już odebrałeś? Pluję sobie w brodę, bo kupiłem w piątek z okazji Ceneo zakładając ze na Allegro nie wiem czy się załapię, to nie dość ze spokojnie bym się załapał (akurat nie miałem żadnych spotkań i schodziły w normalnym tempie), to jeszcze przeplacilem 4 dyszki i do tego będę na niego czekać do wtorku xD echhhhh zazdroszczę
  • Odpowiedz
@Marmite: Tak, termin wysyłki w aukcji allegro był na środę, a tu dzisiaj rano cyk inpost niespodzianka.
Ja żałowałem że nie wziąłem w RTVEUROAGD bo nie dość że 9 zł (hehe) taniej to odebrałbym w sobotę ze sklepu, ale jak dzisiaj odebrałem z paczkomatu to mi przeszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja też miałem obawy, ale konsol było mnóstwo, bo 1300 Allegro, 1300 MediaExpert i 1300
  • Odpowiedz