Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Robię generalne porządki po ponad 20 latach w swojej jaskini #!$%@?. Wyrzucam, sprzedaję i oddaję wszystko, czego nie potrzebuję lub z czym mam złe wspomnienia. Dużo tego. Jednym z takich przedmiotów jest pewien pęk kluczy. One poszły na złom, natomiast ten brelok zawieszony przy nich bardzo lubiłem. Nawet literka świeci w ciemnościach uuuu spoooky

Zgarnąłem go za darmo od @bkwas w ramach tego, kto pierwszy z wykopu zgłosi się do niego na pewnym evencie. Bardzo serdeczny chłop i miła chwila, więc przekazuję ten geszenk następnej osobie. Ot, szczęście idzie dalej.

Mirkobrelok (albo wykop brelok jak se odwrócisz) może być twój!
Zasada prosta - plusujesz, bierzesz udział.
Zapraszam wszystkie tagi, zielonki dupa cicho.

Wysyłka listem na mój koszt.
Losowanie przez #mirkolos jutro o 21:37, wyniki zaraz po.
Labrad00r_ - #rozdajo
Robię generalne porządki po ponad 20 latach w swojej jaskini #...

źródło: comment_1638028257MmnQydlAfaLRmF4MfYUmy4.jpg

Pobierz
  • 20
@Wypoks fioletowe swiato to latarka UV - jako, że filmik robiłem w nocy to naświetlałem świecący pigment żeby zobaczyć czy się równomiernie rozkłada i czy na pewno jest równo.

No i wiadomo dla efektu trochę też bo przecież normalnie takie rzeczy wylewam przy świetle i tylko raz na jakiś czas patrzę jak świeci bez światła
@kupczyk dzięki Mirek, naprawdę bo już od dawna mnie wspierasz nie tylko słowem ale i portfelem - rzeczywistość niestety jest trochę brutalniejsza niż może się wydawać na pierwszy rzut oka.

Kocham rękodzieło ale zauważam mocno swoje błędy (głównie marketingowe) i zaczyna mnie dobijać fakt w jaką stronę idą finanse mojej działalności. Więc czy tego chcę czy nie muszę wracać na etat, bo ten rok to było dobicie moich oszczędności. Nie zwalam tego