Wpis z mikrobloga

Szok i niedowierzanie, szury znowu miały rację

Etapy :
1) tylko szczepionka uratuje cie w 100% (takie dane były pokazywane) przed zarazeniem. Luty/marzec 2021.
2) tylko szczepionka uratuje nas przed lockdownem (gówno prawda patrzac na inne kraje, u nas kwestia czasu)
3) tylko szczepiąc sie uratujesz swoja babcie
4) tylko szczepionka chroni przed szpitalem
5) tylko szczepionka uratuje przed respiratorem
6) a teraz to juz nie wiem przed czym mnie uratuje xD

#szczepimysie xDD

Xtreme2007 - Szok i niedowierzanie, szury znowu miały rację


Etapy :
1) tylko sz...

źródło: comment_1638015581Veh4JuwiUaHGqMEb0y11dP.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@tomasztomasz1234: dokładnie, pfizer w badanich klinicznych miał chronić w 95% przed zakażeniem, co się stało z tym? dlaczego teraz się mówi, że szczepionki nie miały chronić przed zakażeniem?
  • Odpowiedz
dlaczego teraz się mówi, że szczepionki nie miały chronić przed zakażeniem?


@dodd: nie wiem kto tak mówi, ale jeśli mówi "szczepionki nigdy nie miały chronić przed zakażeniem", to mówi nieprawdę

pfizer w badanich klinicznych miał chronić w 95% przed zakażeniem, co się stało z tym?


@dodd: efektywność ochrony przed zakażeniem drastycznie spadła, głównie przez nowe warianty
  • Odpowiedz
@dodd: pfizer, to mial byc przechowyeany w minus tysiącu stopni celcjusza, bo inaczej to #!$%@?, a wala się w oszczanym przez szczury magazynie w jakimś Sosnowcu XD
  • Odpowiedz
@kt99: lol serio? jakies potwierdzenie info? Przeciez to jest material na wielka afere, jesli faktycznie przetrzymujemy szczepionki w niewlasciwy sposob
  • Odpowiedz
To powiedz jeszcze szurom, żeby zaznajomiła się ze statystyka i matematyka zanim zaczną wydawać jakieś oceny. Np znaczenie ma %wyszczepienia w grupach wiekowych. Starych prykow wyszczepionych jest pewnie koło 70-80%. Dla całej populacji to ponad 50%, wiec jeśli w grupach ryzyka zaszczepionych jest powiedzmy 70% a niezaszczepionych 30% to zaszczepionych będzie 23 na x , a niezaszczepionych 63 na x. Różnica wzrasta z odsetkiem wyszczepienia. Oczywiście trzeba przeanalizować jaki poziom wyszczepienia w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xtreme2007: fajnie, że szpital to pokazał, niektórzy kowidianie w ogóle nie przyjmują do wiadomości, że jak to mogliby się mylić i wirus jednak nie taki śmiertelny.
  • Odpowiedz