Wpis z mikrobloga

@s---k: Ja tez tlou2 przechodziłem na dwa razy z duza przerwa. Chociaz jedynkę tez tak przeszedłem, jak dla mnie te gry są troche za długie, bo w sumie fabuła fajna i ciekawa. No ale sam gameplay to co by nie mówić o tej grze jest mocno sredni, ciagle przeplatanie sekwencji, znajdź wejście, zabij ludzi, zabij zombiaki jest według mojej opinii mocno nużące na dłuższa metę.
@s---k: Mówiąc dlugosc miałem na mysli bardziej taka powtarzalność gry, nie wiem jak to dokładnie nazwać. Co do w3, to po prostu to są inne gry, inaczej gra się w wiedźmina a inaczej w tlou
@Abaddon84: Przecież the last of us2 to nie gra to lewacka tuba propagandowa jedną z wielu metod wciskania lgbt do ryja na siłę, ludzie to kupili bo była w promocji za 70zl bo za 200zl nikt nie chciał tego tknac to przykład jak mając olbrzymi budzet, studio silnik można partaczyc grę ale mam nadzieję że nauczą się na błędach i to ostatnie lata lewackiego sp**lenia, ludzie już tego mają dość
@Abaddon84: TLOU 2 nie jest złą grą, powiedziałbym nawet że jest całkiem dobra ale po pierwszej części oczekiwania były wysokie no i skończyło jak się skończyło. A co do złych zakończeń to tak było one złe zresztą tak samo jak sposób w jaki poprowadzono fabułę. Abby powinniśmy grać od początku żeby móc zrozumieć sytuację w której się znalazła bez żadnych uprzedzeń. Co z tego że jej historia jest dobra skoro w
@duzeelobenc: Taki że wciskaja na siłę laske która wygląda jak facet jak trans mimo że ludzie bardziej chcą oglądać ładne kobiety, powiesz mi że olaboga taka wizja rezysera, ale nie oklamujmy się teraz takie coś wrzucają wszędzie zobacz na Netflixa i niektóre gry typu cyberpunk, po prostu wrzucaja propagande przy okazji jakby chcieli oswoić ludzi z takim przekazem mimo że tacy ludzie stanowią bardzo mały odsetek społeczeństwa to oni mimo to