Wpis z mikrobloga

Zacząłem tworzyć swoje własne amatorskie spolszczenie do nowego odcinka South Park. Mam dosyć czekania, ponieważ ni #!$%@? nie dostaniemy tych napisów. Nie mam absolutnie pojęcia co robię, ale bawię się wybornie. Jeżeli je skończę, będą umieszczone na open subtitles/napiprojekt. Trochę #!$%@? że mam dysleksję i dysgrafię, ale postaram się konsultować wszystko z Google xD W sumie główny cel to i tak zrobienie ich na tyle dobrze, żeby rodzice mogli zrozumieć.
Prawdopodobnie wyjdzie #!$%@?, ale zawsze chciałem coś takiego zrobić. Mam nadzieję że chociaż odrobinę lepiej, niż auto tłumaczenie googlem. Wziąłem angielskie napisy, i zamieniam teksty używając Sub Edita. Chyba największy problem będę miał z synchronizacją. Jeżeli przekroczę ilość tekstu angielskiego, całość zamienia się w barwę czerwoną i już całe synchro pada. Jeżeli ktoś jest obyty z tym programem, prosiłbym o porady dla absolutnego żółtodzioba.
#southpark #tlumaczenia #tlumaczenie #seriale #napisy #grupahatak
Wybuchowy_kubek - Zacząłem tworzyć swoje własne amatorskie spolszczenie do nowego odc...

źródło: comment_1637981881QqZ5CP5QM1T4A266GbGxEJ.jpg

Pobierz
  • 17
@CKNorek: Znaczy jeżeli chodzi o angielski i gry słowne, to nie mam żadnego problemu, gorzej z polską gramatyką.
Po angielsku też nie jestem najlepszy jeżeli chodzi o samodzielne tworzenie zdań, ale wszystko rozumiem. Jeżeli spędzę wystarczająco czasu w google, to przynajmniej nie popełnię karygodnych błędów gramatycznych.
@Tatankajotanka Nie mam pojęcia dlaczego. Z tego co kojarzę, były 2 covidove i ten 3 jak wszyscy są już dorośli jest właśnie na Paramount. Mocna nowość, I tylko na platformie, więc część fanów się pewnie odbije. Jest zwiastun na oficjalnym kanale youtube south park.
Wybuchowy_kubek - @Tatankajotanka Nie mam pojęcia dlaczego. Z tego co kojarzę, były 2...
@jakub-nowak12: Cóż, jestem znany ze słomianego zapału niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) Piszę sobie w wolnych chwilach, ale ilość tekstu mnie przeraża. Się nie dziwie, że tacy Hatacy robią takie rzeczy w zespołach. Jeżeli chodzi o sens i kontekst, to jestem z siebie bardzo zadowolony. Strasznie irytuje mnie za to, że większość polskiej gramatyki muszę googlować, bo mi się to zlewa, i nie jestem pewien jak jest