Wpis z mikrobloga

Zamkniecie roksy przelało czarę goryczy. Będę chyba pierwszym emigrantem, który wyjechał z kraju z pobudek seksualnych. Ten zamordystyczny kołchoz zwany dla żartu "Polska" to piekło dla młodych samotnych mężczyzn, z kazdej strony jesteśmy j----i przez wszystkich. Polskie kobiety nami gardzą, inflacja szaleje do tego stopnia, że w połączeniu z tym ze musimy utrzymywać madki 500+ to mało co zostaje na życie, no i teraz zamknięcie roksy. Wiecie co jest w tym najgorsze? że ta glupia roksa to dla wielu jedyna szansa żeby uprawiać s--s, kobietom się to w głowie nie mieści, bo wystatczy ze odpalą tinderka i nawet taka 3/10 ma bolca na zawołanie, a ty glupi incelu? wal konia do końca życia, bo nie ze swojej winy urodziłeś sie brzydki, i jeszcze Ci zamkniemy rokse żebyś nie miał za łatwo znaleźć ruchania. Dlatego koniec z tym k---a, pozamykam swoje sprawy i od lutego wyjezdzam do Holandii, s--s to podstawowa potrzeba czlowieka a nie jakiś luksusowy towar dla p0lek i top 20% facetów w Polsce
#roksa #przegryw #tfwnogf #stulejacontent
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnnyPomielony: czyli moje życie będzie polegało na j-----u do emerytury w pracy za max średnią krajową i na wracaniu do pustego mieszkania bez seksu i bez nikogo, ten brak bliskości to jak cię jeszcze mogę ale zabieranie prostytucji to już przegięcie kompletne, to ja chyba wyprowadzę się do Belgii albo Czech
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Jest jakiś cywilizowany kraj w którym prostytutki mają obowiązek rejestracji, wykonywania okresowo badań i w razie choroby obowiązek odejścia z branży? Albo są wymagania żeby klient okazał przy pierwszej wizycie aktualne badania na wenery?
  • Odpowiedz