Wpis z mikrobloga

Dojebią w Polsce restrykcje na święta myślicie? Przyjazd do rodziny pod znakiem zapytania czy uważacie że nic się nie zmieni?

#uk #emigracja
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varin Ja tak już od kwietnia się zastanawiam, BBC pisało że w Polsce straszno więc obstawiam że o ile Polska może nie zacznie cudować, o tyle w UK mogą coś wprowadzić dodatkowego przy powrocie z Polski czy Austrii.
  • Odpowiedz
@Varin: też się wczoraj zastanawiałem że będzie kolejna ruletka w tym roku ale wydaje mi się że jak mają zrobić jakieś restrykcje to po świętach... tak było rok temu
  • Odpowiedz
@panmimoskok: bylo stac skoro zrobili. zobacz jak od tego czasu podkrecili srube, jakie sa juz dalsze plany np. dla malych przedsiebiorcow, mandaty, dodatkowe podatki... Mieli z czego jeszcze brac a juz powoli mozliwosci sie wyczerpuja
  • Odpowiedz
@bullsh1t: rozumiem Twój punkt widzenia, ale ich nigdy nie było stać. Tacy jak morawiceki teraz dokręcają śrubę zwykłemu Kowalskiemu, żeby jeszcze chwilę utrzymać się na powierzchni.
Nie cofną się przed kolejnym zadłużeniem / lockdownem jeśli otrzymają z tego profity.
  • Odpowiedz