Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć chciałabym poprosić o radę dotycząca związku.
Mój chłopak jest wieloletnim alkoholikiem, pije bo mu smakuje, ale nie wiem czy to się jakoś ze sobą łączy.
Przechodząc do meritum sprawy. Znamy się już ponad rok.

Chodzi mi o to, że jak mu powiedziałam, że rozmawiałam z kolega ze studiów pytałam się o praktyki bo mamy je mieć. Od razu padają pytania jak wyglada, czy mi się podoba itp. Codziennie muszę wysyłać mojemu chłopakowi lokalizacje i pisać kiedy jestem w domu. Przez pare miesięcy jak więcej wypił potrafił ro mnie dzwonić i wyzywać, zarzucać mi zdradę za to, że rozmawiałam z kimś. Jeszcze do tego dochodzą epizody, że jak raz podeszłam do niego i stał z kolegami i odchodziłam to jego koledzy komentowali mnie komentarzami sexistowskimi pomiędzy sobą, raz mówi, że się cieszy i go to podnieca, później ma wyrzuty sumienia wobec mnie. Zazdrość jest jak rozmawiam a jak on rozmawia i podrywa to mam siedzieć cicho i nie robić scen. Jest starszy ode mnie o pare lat.
Kocham go ponad życie jestem w stanie wszytsko wybaczyć, czy mogę z tego go wyleczyć? Czy ludzie się jie zmieniają? #zwiazki #psychologia #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a088b6a7458e000aeea7ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 63
Kocham go ponad życie jestem w stanie wszytsko wybaczyć, czy mogę z tego go wyleczyć? Czy ludzie się jie zmieniają?


@AnonimoweMirkoWyznania: Hahahahahahaha!

I pełno komentarzy, żeby OPka go zostawiła. Czy Wy Mirki nie widzicie, że ona go usprawiedliwi nawet jeśli ten zrobi jej poważną, fizyczną krzywdę? :'D

OPkę wyciągnie z tego tylko terapia, na którą oczywiście będzie musiała pójść z własnej woli. Znam takie przypadki i inaczej się po prostu nie
Zdumiewa mnie jak różni ludzie chodzą po tej ziemi. Mnie była zostawiła bo byłem smutny i miałem objawy depresji po wyjezdzie z nią za granicę do pracy. Nie czułem się tam pewnie na tyle by ona się czuła i po roku mieszkania tam, poszła do Niemca i miesiąc po zerwaniu już w ciąży z nim była. A ta tutaj różowa jest z typem co sam siebie nie szanuje i jej, kocha go
@AnonimoweMirkoWyznania Miałem Ci odpisać poważnie. Ale w sumie skoro nadal z nim jesteś to szkoda energii aby się produkować na tak beznadziejny przypadek jak ty. Bądź sobie z nim dalej tylko potem nie jecz. I będzie tylko gorzej, u alkoholików takie zachowania się pogłębiają. A za kilka lat to i psychozy alkoholowej może dostać. Powodzenia.