Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema,

Chyba się uzależniłem od #roksa. Usunąłem konto na #garsoniera i następnego dnia już byłem na kolejnym nieudanym saperze. Pierwszy raz alf wpadł do mieszkania, ale do póki nie wparował nie widziałem go, ale słyszałem, skończyłem waląc konia na stacji benzynowej. Laska była zajebista, dobre chociaż to. Od marca 2021 kiedy rozpocząłem #diving, byłem już u około 20 #divyzwykopem, u niektórych więcej niż raz. Chyba się w tym zatraciłem.

Fakt, faktem, że zmieniło się moje podejście do kobiet jestem bardzo pewny siebie w stosunku do nich, nie gloryfikuje ich, nie boję się z nimi rozmawiać. Fakt, że od kiedy jezdze na divy nie waliłem konia, #nofap mocno. Spuszczam kija tylko za pomocą roksy, dzisiaj na stacji benzynowej waliłem konia pierwszy raz od marca. Poziom testosteronu i pełne jaja na pewno pomagają w kontaktach z kobietami, ćwiczenia i tryb zycia ktory prowadzę, a co za tym idzie wyglad, który mi sie poprawil, rowniez pomaga mi w kontaktach z nimi.

Lecz uwazam, ze najwiekszy wplyw mialo obycie z kobiecym ciałem, wieloma ciałami. Nie wiem, czy mam to zakończyć czy nie, ale chyba nie tak powinno wygladac zycie. Chociaż mnie divy okazały się świetnym lekiem na #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619fe14da7458e000aee9f18
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5