Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rower #szosa
#blackfriday
Jakieś opinie o eroe/quest/martombike(model 573 spodenki)

Potrzebuje krótkich spodenek i bluzy/koszulki z długim rękawem na okres wiosna/jesień.

I się zastanawiam co tu wziąć w przedziale 300-350 spodenki 200-300 zł koszulka.
Spodenki w sumie różowa testowała od eroe i są spoko, quest ma taką samą wkładkę.
Ciekawi mnie opinia o bluzach z długim rękawem quest, bo żonie jedna wpadła w oko.
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wycu91: mam komplet z questa. Koszulka wzór ala graffiti i spodenki edycja Gold Tdp. Jakościowo na pewno lepiej niż najlepszy decathlon, na równi z takim Gore c3/pearl izumi select.
  • Odpowiedz
@Wycu91: Ja martombike 573 nie polecam, przez kilka lat miałem 3, albo 4 komplety tej serii i o ile ze 3 lata temu ciężko było znaleźć coś lepszego to teraz nie powinno być z tym problemu. W spodenkach wkładka (szara, może teraz zmenili) lubiła np odklejać się w środku i mocno zawijać. Szału nie ma, dobrej jakości spodenki z aliexpres za ~150zł są lepsze...
  • Odpowiedz
@Wycu91: ja mam ponad rok bibsy z eroe i zlego słowa nie mogę powiedzieć. teraz jeszcze dokupiłem nogawki i też są ok.

jak jesteś w stanie nagiąć odrobinę budżet, to z całego serca polecam wyprzedaże BF na maap.cc. o ile te training bibsy są po prostu niezłe, o tyle bluzy to jest czyste złoto. ja mam pro force winter i w zasadzie do 0 stopni mogę jeździć tylko z base layerem.
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: No i mi dałeś zagadkę. Bo już miałem zestaw z raso w koszyku.
Ale te bluzy też ciekawie wyglądają. Tylko będę musiał dorzucić potówkę dla darmowej wysyłki :D
  • Odpowiedz
@Wycu91: Jakiś czas temu zrobiłem taki manewr, że zamówiłem spodenki Assosa, Eroe i Raso, żeby wybrać jedne, a pozostałe dwie sztuki zwrócić. Wybrałem Assosa, ale nie łapią się w Twój przedział cenowy. Raso miały bardzo długie nogawki, ale też bardzo wąskie, w rozmiarze XL ledwo wciągnąłem na udo. Ogólnie z tych trzech najbardziej "dopasowany" krój. Teraz zamówiłem na BF Eroe w wersji długiej, bo tyram cały czas nogawki i jak je
  • Odpowiedz
@puchacz22: Gdybym miał budżet to bym się nie wahał nad Assosem.
Spróbuję może Raso tym razem.
Co do Eroe: Moja żona ma raczej większe udo niż mniejsze i fakt opinały, ale nie miała problemu z noszeniem.
A w Raso faktycznie słyszałem, że trzeba być szczupakiem.
  • Odpowiedz