Wpis z mikrobloga

@piornik_z_sarenka: nie chodzi mi nawet o różnicę wieku, ale że mając ponad 40 i brać ślub oraz planować dziecko to trochę abstrakcja w porównaniu do przeświadczenia, że jak w wieku ~30 lat nie masz kandydatki / kandydata do ślubu, to już po zabawie. Jeśli się Wam udało to gratsy i powodzenia

@p0lybius gdy miałam 20 lat, też tak myślałam! (Nie zamierzam nikogo tutaj obrazić). Tylko z perspektywy czasu tak to wygląda. Mój brat był w szoku, kiedy dowiedział się, jaka jest między nami różnica wieku. Spytałam go wtedy, czy on jest pewny, czy jego przyszła żona nie lata jeszcze po liceum. Więc tutaj nie ma mocnych i mądrych, kogo spotka się na swojej drodze.
Z kolei ja u siebie cieszę się, że "tak
@olaf_wolominski nie sądzę. Nie będę Ci wysyłać mojego cv czy udostępniać profilu fb, aby Cię wyprowadzić z błędu. Zawsze można przejrzeć mój 7letni profil na wykopie. Jestem normalną dziewczyną/kobietą, która trochę już osiągnęła i świata zwiedziła i trochę pieniędzy zarabia.
Tobie życzę wszystkiego dobrego i głowa do góry! Trzeba dawać szansę sobie i innym.