Wpis z mikrobloga

Na głównej jest znalezisko o jeżdżeniu po chodniku na ul. Wałbrzyskiej #klecina #wroclaw a to nasze miasto jest tak piękne, że lepiej dać jakąś kamerkę z ul. Szewskiej we Wrocławiu, gdzie jest strefa zamieszkania i mnóstwo zakazów - ruchu, wjazdu itp.a i tak każdy ma to w dupie i 100m od Rynku odbywa się dokładnie to samo, a nawet gorsze sceny niż na kanałach samochodozy, stopcham itp.
Na zakazie nawet zostałem strąbiony, gdy szedłem sobie środkiem Szewskiej XDD

Link do znaleziska z głównej - https://www.wykop.pl/link/6381377/kobiety-ponad-prawem-agresja-na-chodniku-w-wykonaniu-kilku-donic/

PS. Tak tylko dodam - jak ktoś Was złapie na parkowaniu na trawie (lub "trawie"), to gdy trawa jest ładna mówicie, że nie ma przecież uszkodzeń, więc nie ma za co dać mandatu, a gdy nie ma trawy, to mówicie, że tu nie ma trawy, więc też nic nie można było uszkodzić. Tak usłyszałem od Policji, gdy zgłaszałem parkowanie komendanta na trawniku jego prywatnym samochodem oraz jeżdżenie przez policjantów quadem po trawie i wzdłuż po chodniku.

#samochodoza
  • 1
@PepeXD: przecież cały wrocław to jeden wielki parkingowy armagedon, kierowcy wjadą wszędzie nawet za słupki
Jakbym chciał zgłaszać każdego na uprzejmiedonosze.net to bym musiał parędziesiąt zgłoszeń dziennie wysyłać i to po zwykłym wyjściu do sklepu