Wpis z mikrobloga

Dzisiaj moje 30 #urodziny a że jest to dzień zadumy i rozmyslań nad swoją przeszłością to składam oficjalne #oswiadczenie:
- dnia 30 stycznia tego roku zrobiłem rozdajo które wygrał użytkownik @bor123 - wygrał losową/dowolną rzecz niespodziankę do 100zł ode mnie, a ja nagrody do tej pory mu nie wysłałem, co ciągle siedzi mi z tyłu głowy i ciąży.
Wytłumaczenie dobrego nie mam - po prostu chyba jednak nie lubie robić niespodzianek i wysyłac ludziom coś co sam wybiorę, dlatego teraz robie #konkurs i #rozdajo

Proszę w komentarzach wysłać propozycje prezentów do 200zł (tak, zwiększam budżet bo czuje się winny) ktory mogę zamówić dla niego do paczkomatu. Może to być wszystko - chociaż z tego co wiem jest fanem starych samochodów i nie pogardziłby planszówkami czy czymś takim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej plusowana propozycja zostanie zakupiona i zamówiona do paczkomatu, TAKŻE OSOBY PROPONUJĄCEJ.

Czyli = proponujesz coś do 200zł, zgarniasz najwięcej plusów, Ty i wspomniany mirek dostajecie po tym fancie do paczkomatu. - byl nie było to coś nielegalnego proszę, oraz z racji problemu z weryfikacja wieku - bez alkoholu.

Ponownie przepraszam użytkownika @bor123 za nie wysłanie wygranego #rozdajo - szczególnie że było to jego pierwsze (,)

Dziękuje za uwagę i czekam na propozycje!
Można mnie też besztać i gnoić za nie wysłanie paczki, ale proszę pamiętać że mam urodziny i nie wypada ( ͡º ͜ʖ͡º)

P.S. Czekam do dzisaj do 22
Pobierz KromkaMistrz - Dzisiaj moje 30 #urodziny a że jest to dzień zadumy i rozmyslań nad sw...
źródło: comment_1637840895mRzPlsrwV2pI6UXS1UEg3k.jpg
  • 29
@KromkaMistrz: Skoro rozdajo było zawalone, to w ramach promowania idei rozdajo, skombinuj prezenty w postaci zakupów u innych czasem tu rozdających, a którzy mają produkty z najwyższej półki i okazały się małymi wykopowymi hitami:

Pierogi Bobowskie od @marcinszczepanek
https://www.wykop.pl/wpis/61200125/rozdajo-chwalesie-mirki-i-mirabelki-jestem-z-wami-/
Akurat wystarczy na paczkę z każdym smakiem, niektóre nawet x2

lub

Miodziki z Honey Bay od @Syarho
https://www.wykop.pl/wpis/61810825/hej-hej-hej-miodozercy-witam-na-kolejnym-miodowym-/
Akurat styknie na 4 duże słoiki.

Niech wygrany sobie wybierze co woli, a i