Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AtlantyQ: Miałem brokuła w Szczecinie teraz mam 4 line i jestem bardzo zadowolony. Dużo lepszy od brokuła co prawda nie szczecin tylko okolice Przybiernowa ale wiem ze na Szczecin tez wożą z tej samej kuchni.
@Tiberian: Miałem z różową 4Line na 3 tygodnie. Nie mogłem się doczekać kiedy koniec bo niektóre rzeczy były niejadalne. Ale to było ze 2 lata temu więc mogło się zmienić, eksperymentowali wtedy strasznie.
Później dwa razy Brokuła i to było dużo lepsze.
Oczywiście to tylko moje i różowej zdanie, każdemu podpasuje coś innego. Jeden lubi to drugi tamto ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AtlantyQ: Brokuła miałem rok temu. 4 line od dwóch miesięcy i uważam ze jakość jednak dużo lepsza w 4 line. Brokuł był nudny cięgle na jedno kopyto. Ale tak jak mówisz @amonet kwestia gustu. Żeby nie było ze brokuł zły był ok ale 4 line bardziej nam pasuje :) Zrób test kilku z Twojego przedziału cenowego na tydzień dwa każdy i zdecyduj :)
@AtlantyQ: Jak chcesz spr. to masz jeszcze Gastropaczke. Teraz mają jeszcze duży rabat na zamówienie, bo cyber monday. Jak będziesz chciał kod na rabat 5% na pierwsze zamówienie, to jest w moich postach. Dość solidnie, a na pewno tańsze niz cateringi ze stolicy.