Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #antykapitalizm

O, i to są - szanowni państwo - realne działania polityków lewicy, którymi gdyby się częściej zajmowali, to by mieli luźno 10-15 proc. poparcia. Szacunek dla ADB.

Szkoda jednak, że zazwyczaj wolą zajmować się chocholim miningiem miliardów dla Pfizera, o który nikt ich nawet nie prosi, bo od tego w tej sytuacji jest rząd. Prócz tego, zamordystycznymi pomysłami jedynie zbijają sobie poparcie, bo większość Polaków uważa, że szczepienia powinny pozostać dobrowolne.
Tywin_Lannister - #neuropa #4konserwy #antykapitalizm 

O, i to są - szanowni państwo...

źródło: comment_1637836561lMQFIcheHzp2Virnqzx2Xw.jpg

Pobierz
  • 7
@Theos: nie uważasz, że właśnie przez taki mindset, historia wielokrotnie zaprowadziła wspaniałe narody w ślepy zaułek?


@Tywin_Lannister: nie. xD Ja myślę o rzeczach typu obowiązek szczepień, wiek emerytalny, podatki itd. A Ty o jakich, że nie wykluczasz jakichś zagrożeń?

proszę:


@Tywin_Lannister: przede wszystkim brzmi to jak coś upośledzonego. Idiotyczne, nie wiem po co wprowadzać coś takiego, skoro prościej wprowadzić obowiązek, po którym wszyscy są traktowani równo, nikt nie jest
większość Polaków uważa, że szczepienia powinny pozostać dobrowolne.


@Tywin_Lannister: większość elektoratu lewicy wręcz przeciwnie. To PO na opozycji jest partią centroprawicową. Niech ona się ogarnie i mówi o dobrowolności. Lewica natomiast ma ściągać głosy, np. ludzi popierających obowiązek szczepień. Wyjawię bowiem wielką tajemnicę. Lewica (pomimo własnych baboli, wielu) ma ściągać elektorat wielkomiejski, wykształcony itd. Tak jest w całej UE. To PO wjechało w ich nisze, a w nisze centroprawicy wjechał PiS.
@Wedam: Z koalicją PiS - SLD w 2015 roku się nie odważę zgodzić, ale co do elektoratu wielkomiejskiego i też ekscentrycznego dzisiejszej lewicy, to zgoda.

Obecna lewica w Polsce trafia do „nowoczesnych kobiet” pracujących w dziale kadr na Domaniewskiej i do różnych ekscentryków typu „aktywiszcza” itp. Jakby postawili na proletariat i realną pomoc krzywdzonym w kołchozach i januszexach, to by mogli się wzbić o wiele wyżej.
@Tywin_Lannister: W Polsce związki zawodowe są tylko z nazwy, w rzeczywistości są to przybudówki partyjne (najczęściej pisu), gwarantujące udzielenie poparcia w zamian za wywalczone dla siebie benefity.