Wpis z mikrobloga

W sierpniu miałem #wesele, już w sumie uzbierało się ponad 100 dni stażu małżeństwa, razem z żoną (wtedy jeszcze z narzeczoną) zamiast kwiatów czy win poprosiliśmy gości o #zdrapki. Jakiś czas temu skończyliśmy wielką akcję drapania, wygrane wypłaciliśmy - nadszedł dzień, w którym należało siąść do stworzenia podsumowania.

Dostaliśmy 291 zdrapek o wartości 935 złotych.
Gry zdrapkowe były o nominałach 1 (77 sztuk), 2 (92), 3 (18), 5 (86), 10 (17) i 20 (1) złotych.

Najwyższa wygrana z pojedynczej zdrapki to 50 złotych (Premia za 5 złotych).
Najwyższa wygrana z jednego typu zdrapek to 50 złotych (Ekstra pensja i Premia za 5 złotych).

Najwyższy procent wygranych zdrapek miały Krzyżówka XXL, Wielka kasa (obydwie za 10 złotych) i Klub milionerów (za 20 złotych), czyli 100%. Szału nie ma, bo były pojedyncze, dlatego niżej będą procenty dla zdrapek, których było co najmniej 10).
Najwyższy procent zwrotu wydanych złotówek miała Premia (250% - wydane 20 złotych, a wygrane 50). Równie dobrze mogłoby to być 150% zwrotu, bo przecież trzeba było wydać najpierw te 20 złotych, ale dla uproszczenia przyjmijmy, że liczymy, jakim procentem wydanej kwoty jest kwota końcowa, czyli wygrana. Mam nadzieję, że czujecie, o co chodzi i że ja też dobrze czuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najwyższy procent wygranych zdrapek (z takich, których było co najmniej 10 ogólnie) miała Ekstra pensja (za 5 złotych), czyli 44% (7 z 16).
Najwyższy procent zwrotu wydanych złotówek (z takich, których było co najmniej 10 ogólnie) miała zdrapka Na szczęście (za 1 złoty), czyli 118% (wydane 11 złotych, wygrane 13 złotych).

Wygranych zdrapek było 68 (23,3%).
Wygraliśmy 412 złotych (44% - przy koszcie 935 złotych).

Szkoda, że nie trafiła się większa wygrana, ale cóż... Może przy następnym weselu się uda. xD

#wykopskubietotalizatora #lotto
Pidzej94 - W sierpniu miałem #wesele, już w sumie uzbierało się ponad 100 dni stażu m...

źródło: comment_1637778830GBOLo66oBTA59OQNU6Ws90.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kanarex: Taki średni bym powiedział. No i dziękujemy!
@Gieekaa: Byłoby prawie 600 złotych, ale bez żadnych emocji. :(
@karmelkowa: Łatwo się odkochać. Wystarczy zdrapać zdrapki za kilkaset złotych i nie wygrać zbyt wiele. ( ͡° ͜ʖ ͡°)