Wpis z mikrobloga

#ing #banki #pieniadze #kryptowaluty #gielda #forex #ingbankslaski

Czy komus ING wypowiedzialo umowe na konta osobiste z powodu przelewów z/na giełdy kryptowalut/forex środków?

Powołali się na ustawę o pranie brudnych pieniedzy, pomimo ze wyslalem im PIT, w ktorym rozliczyłem się ze wszystkich dochodów giełdowych.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P4TRYK: to jak tylko wypowiedzieli umowę to spoko, bo słyszałem, że jak powołują się na pranie brudnych pieniędzy to masz bloka i składają wniosek do prokuratury, a potem po wielu pismach może je odblokują w ciągu kilku miesięcyxD
  • Odpowiedz
Kiedyś zaraz po przelaniu kasy na giełdę krypto mbank do mnie dzwonił po pólnocy potwierdzić czy to nie włam ale ja przerzucałem tylko max 100k miesięcznie

ponad milion mialem na koncie swego czasu, ale duza czesc to były dochody z DG


@P4TRYK: milion pln miesięcznego obrotu powiązanego z krypto?
  • Odpowiedz
@P4TRYK: przy potwierdzaniu tożsamości w Santanderze zapytała sie Pani czy wykonuję transakcję na giełdzie kryptowalut i czy z tego będę miał zyski ja se tak myśle co jest kurde czemu ona o to pyta co ja to interesuje a tu widze ze banki chyba zaznaczają sobie w systemie na kogo uważać... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SEKON_wk: @Instynkt: no ja też nie miałem nie wiadomo jakich sum. Na razie z ING się wyjasniło tak, że przelalem wszystko na PKO, a zaraz firmowe też od nich przeniose i wypowiem im umowę. P----------y bank.
  • Odpowiedz