Wpis z mikrobloga

Bardzo szczegółowo wyjaśniona tokenomia, ogólne założenia i zasady działania DEXa Maiar (Elrond). IMO tokenomia zrobiona z pomyślunkiem i długoterminowo (opcjonelne LKMEX zablokowane na rok, ale dające 2x nagród). Podoba mi się ten DEX i to jak to funkcjonuje, ale nie jestem do końca przekonany do blokowana częsci tokenów na rok, chyba wolałbym większość sprzedać w postaci EGLD na hossie, ale rozważam różne opcje. Ktoś testował te polecane strategie Devner/Chicago/itd.?

https://thepalmtree.network/en/maiar-dex-strategies/

Wołam @DzikiJelonek

#kryptowaluty #elrond
CzulyTomasz - Bardzo szczegółowo wyjaśniona tokenomia, ogólne założenia i zasady dzia...
  • 9
@DzikiJelonek: dziś przypadkowo wpadłem na ten launchpad, chyba nie wezmę udziału, bo wszystkie EGLD wrzuciłem na farmę :P. Co zrobić, żeby wziąć udział poza stejkowaniem EGLD? Trzeba kupować jakieś bilety czy coś takiego?

A propos farmienia na Maiarze, to chyba nie będę blokował żadnych tokenów na rok - przez tydzień jeszcze dokładał do puli codziennie, a potem wszystkie nagrody zamieniał na EGLD lub USDC, a potem większość tej farmy będę sprzedawał
@CzulyTomasz te bilety tylko dla tych którzy stej kowali egld, musieli kyc przejść. My możemy swapnac na maiarze zaraz po starcie. Około 40 tysięcy osób przeszło. Nie ma sensu blokowac, niewiqdomo co za rok będzie. Z pewnością bessa i to będzie niewiele warte, no chyba, że się mylę. Ja na bieżąco sprzedaje do egld te mexy. Ta strategia to dla wielorybów raczej opłacalna, chcą zgarnąć jak największą ilość tego tokena.