Wpis z mikrobloga

Witajcie ponownie moje słodkie pokemony, choroba dalej trwa wiec czuje się zobowiązany kontynuować moje wypociny. Tym razem jednak skupię się bardziej na #rozowypasek i #logikarozowychpaskow #tinder i #badoo edition a przegrywom dam już spokój, przynajmniej na razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zapewne już wiecie z moich wcześniejszych wpisów, miałem niegrzeczne konto na tych portalach i sobie chwaliłem takie życie. No ale ile można luźno się spotykać, pukać dziewczyny 95% na pierwszym spotkaniu (dosłownie raz miałem na drugim spotkaniu ale był to mój błąd) Wiec gdy rozwierały się przede mna te wrota to nie chciałem nienawidzić kobiet z tego powodu, że czułem się okłamany przez świat, społeczeństwo, przez nie same co do ich natury. Myślałem sobie wtedy, w końcu razem uprawiamy ten seks, więc oboje bierzemy w tym udział, więc byłbym hipokrytą mają pretensje do kobiety, że co właściwie? Że jej się podobam i ma ochotę na seks ze mna? haha jeszcze do tagu chorych na literę p kończącego się na rzegryw na tym portalu nie trafiłem.

No ale wracając do sedna, gdy byłem jeszcze takim stosunkowo niewinnym, grzecznym chłopakiem czyli +-20lat, to nawet wtedy nie byłem popychadłem i pantoflem po prostu np. nie wyobrażałem sobie wbić na pierwszym spotkaniu do dziewczyny bo uważałem że tak nie wypada. Piękne czasy i uważam, że miało to swój urok bo grzeczne profile nie "boga wyglądu" na tinderze działały te ponad 5 lat temu, teraz niestety nie.

Wiemy już, że gdy jesteś przystojny to jest Ci wszystko wybaczone i naprawde musisz się postarać albo mieć bajere jak chłopak z 4 podstawówki że stracić szansę u kobiety, nawet jak masz grzeczny profil. Jednak gdy masz przeciętne zdjęcia dające taki grzeczny, ogarnięty vibe + robisz coś w życiu to nie daj boże żebyś wspomniał coś o seksie, preferencjach co do wyglądu czy fetyszach w opisie albo rozmowie. Według logiki dzisiejszych kobiet JAKO GRZECZNY FACET MASZ BYĆ 100% ASEKSUALNY I ROZMOWY O TYM CO KTO LUBI W ŁÓŻKU SĄ ZAKAZANE BO SEKS NIE JEST DLA CIEBIE haha. Skąd to wiem? A stąd, że wspaniałomyślnie przestawiłem się z profilu niegrzeczny na grzeczny i chyba dostanę depresji XD

Nie wiem co jest z wami dziewczyny dlatego liczę, że przynajmniej w tym wpisie będę mógł liczyć na kobiecy głos. Dla mnie jest to chore, że kobiety zaczeły w toku 5 letniej ewolucji patrzeć tak mocno na wygląd i to w tak brzydki sposób. Na swoim grzecznym profilu i tak dostaje 100+ lajków w ciagu pierwszego dnia od założenia konta jednak w chwili gdy wspominam delikatnie o seksie albo mam zdrową bajere do której przyzwyczaił mnie mój niegrzeczny profil to nagle słysze "ona na te tematy nie rozmawia XD", usunięcie pary, albo spadek ilości nowych par bo wspomniałem coś o fetyszach i co lubie w opisie XD A dalej jestem tym samym normalnym, facetem który dodatkowo otwarty jest na uczuciowy poważny związek tylko nie będe ukrywał że dobranie w łóżku nie jest dla mnie ważne, szanujmy się one jednak tego nie rozumieją. W nagrodę za szczerość i nie bycie obleśnym mam już oflagowane konto i może dostane bana w ciagu next 24 godzin haha.

Wiec tak Panowie, nie dajcie się zwieść w te historie o biednych dziewczynach. Bo nie dość, że dziewczyny strasznie kłamią, robią z siebie ofiary tylko dlatego że typ na temat którego wiedziały ze jest #!$%@? okazał się #!$%@? XD, tworzą fałszywy obraz siebie jeśli widzą że możesz im się do czegoś przydać to są strasznymi hipokrytkami. A ja jestem idealnym dowodem na to, że nie dość że można luźno się spotykać i nie krzywdzić żadnej laski (czyt. nie obiecywać złotych gór tylko żeby dalej ruchać) to jak różnie można być traktowanym tylko dlatego, że wysyłasz mieszane sygnały a kobiecy zwierzęcy mózg potrafi dzielić tylko na facetów którzy POWINNI się o nią starać (tak naprawde mi się nie podobasz) i tych o których ONA CHCE się starać (pozwolę Ci na wszystko pierwszego wieczoru) nawet jeśli róznica między tymi facetami to moje 2 niegrzeczne zdjęcia, to smutne.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kosmita: czytanie ze zrozumieniem to wyzwanie w dzisiejszych czasach. Lepiej działało konto niegrzeczne ale, konto grzeczne powodowało zwarcie styków u p0lek i wrzucało opa w beciaka, który był zbywany, jeśli nawiązywał do seksu.
  • Odpowiedz