Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawcio: bardzo wygodne są te ergohumany. Dla mnie jednak nieco overkill cenowy. Od kilku lat siedzę na Futurze 4S. Komfort półkę niżej, ale i tak o niebo lepiej niż marketowce
  • Odpowiedz
@pawcio: Też mam ~190cm, a podczas kupowania tego fotela byłem też w górnej granicy wytrzymałości deklarowanej przez producenta. Po 3 latach wszystkie mechanizmy działają, kółka śmigają jak nowe, a podparcie odcinka lędźwiowego robi robotę.
  • Odpowiedz
@pawcio: polecam, przed pandemią siedziałem w takim przez 3 lata w biurze, potem kupiłem identyczny do pracy z domu i jest złoto (185cm, 90kg)
ale polecałbym znaleźć gdzieś stacjonarnie i samemu usiąść bo to jest kwestia mocno subiektywna i zależna od budowy...
  • Odpowiedz
@pawcio: @meblujdom_pl: moim zdaniem wau 2 czy ergohuman to jakieś nieporozumienie jeśli chodzi o jakość wykonania, ergohuman zdaje się jest też z Chin. Lepiej wziąć krajowe od profima albo nowego stylu, za tę kasę masz już trochę dopasione modele. Na żywo prezentują się jako znacznie lepiej wykonane.

Poszukaj np. Profim AccisPro i Nowy Styl Souly.

  • Odpowiedz
@onionspirit: Siedziałeś na obu? Przymierzałem się do accispro i zastanawiam się teraz jak wypada przy nim ten Souly o którym piszesz.
@pawcio: Do wau 2 radzę się przymierzyć. Mam go w pracy i jak dla mnie jest fatalny. Nie mogę znaleźć na nim wygodnej pozycji, siedzisko jest twarde jakieś nieproporcjonalnie duże do przeciętnego tyłka. Oddałem go innej osobie i też mówi, że średnio wygodnie się jej siedzi.
  • Odpowiedz
@aluskonik: tak, oba są wygodne, accispro ma fajne oparcie podążające za wychyłem ciała, a souly ma lepszy zagłówek, który można wychylić mocno do przodu. Design souly jest bardziej zaokrąglony, accispro nieco bardziej zachowawczy.
  • Odpowiedz
@onionspirit: Mam niby showroom nowego stylu niedaleko, ale mają tylko ten najwyższy model xilium który już odbiega mocno ceną od w.w. Jak nie znajdę miejsca żeby się przymierzyć to zostanę pewnie przy accis pro.
  • Odpowiedz