Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@death070: zawsze kisnę z ludzi uważających się za lepszych, bo nie wierzą XDD idealny przykład zarozumiałego gimboateizmu

Ateista:

Osobiście nie wierzę, ale to moja opinia i nie będę jej nikomu narzucał. Wiara w Boga wydaje mi się nielogiczna, mam ku temu argumenty, ale szanuję argumenty ludzi
  • Odpowiedz
Memik i zero argumentów, widzę że ostro masz na bani.


@Aokx: jak mam w ogóle dyskutować z kimś, który zastosował tu quoque polegające na odwróceniu uwagi od tematu przez przejście od religii do systemu politycznego?

A, no i śliczne ad personam na końcu - tak, na pewno będziesz godnym partnerem do rozmów xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bóg może istnieje może nie a komunizm na pewno nie działa :)

@Aokx: Komunizm może działa, może nie, a Bóg na pewno nie istnieje(σ ͜ʖσ)


@patykiem_pisane: widzę, że przebyłeś wszystkie stany świadomości, żeby powiedzieć wykopkom, że Bóg nie istnieje. Dziękuję bardzo. Od tej pory wykopowi wierzący zostaną ateistami. Wszyscy mamy 100% pewności, można zamknąć temat
  • Odpowiedz
@kexus512: Harari w swoje książce "Sapiens" nieironicznie porównuje między innymi komunizm do religii. Z tego co pamiętam kapitalizm też, ale nie jestem pewny.
  • Odpowiedz
@Wokawonsky: Tak samo jak OP zapoznał się ze wszystkimi przypadkami komunizmu w historii ludzkości (zarówno w skali makro jak i mikro) i zadecydował że komunizm nie działa.
Wszyscy mamy 100% pewności, można zamknąć temat( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ethics kościół katolicki i osoby z nim powiązane znane są z wygłaszania szkodliwych, obraźliwych dla wielu grup społecznych i średniowiecznych poglądów, więc jak można żyć własnym życiem i to zignorować? Samo chodzenie do kościoła i modlenie się przecież nikomu nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
Tak samo jak OP zapoznał się ze wszystkimi przypadkami komunizmu w historii ludzkości (zarówno w skali makro jak i mikro) i zadecydował że komunizm nie działa.

Wszyscy mamy 100% pewności, można zamknąć temat( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patykiem_pisane: no cóż. Nie jest to naukowym faktem jak to, że są dwie płcie lub to, że nowe życie powstaje w momencie zapłodnienia, ale skoro wykopek tak mówi, to musi
  • Odpowiedz
faktem jak to, że są dwie płcie


@Wokawonsky: Nawet z punktu widzenia biologii nie występują w przyrodzie dwie płcie. Jest przecież zjawisko interplciowosci, a dochodzi jeszcze podział społeczny i te blabla bla helikoptery bojowe i inne tak proponowane przez lewicę cuda.
¯\_(ツ)_/¯

ale skoro wykopek tak mówi, to musi być prawdą ( ͡
  • Odpowiedz