Wpis z mikrobloga

Włączyła mi się faza empatyzowania się z Kamilą - ona gdzieś się musiała nauczyć tak "rozmawiać" z ludźmi, rozmawiać w przenośni oczywiście bo jechanie non stop z pretensjamii, zarzutamii i nie słuchanie ludzii, poniżanie ich.

Rodzice - patologia nie jedno ma imie :)
#rolnikszukazony
  • 11
  • Odpowiedz
@Blablablabla123: po prostu IMO rozpieszczanie to nie patologia, ale to nie zmienia faktu, że praktycznie nieograniczona ilość pieniędzy (versus przeciętny Kowalski) i tak zmieni człowieka. Jak ja jeździłem rowerem, to ona latała Mesiem A klasą czy tam Smartem, już nie pamiętam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blablablabla123: być może jej starzy to tacy typowi nowobogaccy Janusze, bogaci w pierwszym pokoleniu, co to sodówa odbiła im od tej kasy. Swoich pracowników traktują jak niewolników, dla córci nie mają czasu, bo biznes, ale za to ją przekupują prezentami i kasą "żeby miała lżej w życiu niż oni" i potem wyrasta taka roszczeniowa księżniczka, co to pomiata innymi.
  • Odpowiedz
@Blablablabla123: Mi się też wydaje, że tej rozmowy są mocno pocięte. Jak gadała z Adamem o tym dzwonieniu, to trochę brzmiało jakby on ją wypytywał lub zaczął temat tylko to wycięli i zostało samo jej czepianie się. Wiadomo, że nikt jej nie mówi co ma mówić, ale trzeba pamiętać, że przy każdej wypowiedzi jest producent który ciągnie za język i zadaje różne pytania, a potem oni puszczają odpowiedzi jakby to były
  • Odpowiedz
@nika_blue: niezależnie jak by to było pocięte to Kamila wychodzi na zwykłą p0lkę, którą trzeba zdobywać, a ona nawet nie potrafi oddzwonić.
Od początku wychodzi na niezrównoważoną psychicznie kobietę. Pamiętasz jak się rozpłakała, gdy jej kandydaci powiedzieli, że chcieliby mieć z nią więcej czasu sam na sam?
Zresztą o czym my w ogóle mówimy, ona przychodzi pierwszy raz do rodziców Adama i wbija mu szpilę przy całej rodzinie?
Adam zabiera ją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@trevoz: szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam już za bardzo co było w tamtym odcinku. Mi się wydaje, że ona od początku była nakręcona na pędzla, a dwóch pozostałych wzięła żeby zapchać miejsce. Pędzel się okazał debilem i zostało jej tych dwóch którzy tak naprawdę się jej nie podobali. Ona chyba myślała, że oni będą koło niej skakać bo jest taka "piękna i bogata", a wyszło inaczej. Ona oczekiwała, że skoro
  • Odpowiedz