Wpis z mikrobloga

Siema gamonie. mój ostatni post nie został ciepło przyjęty bo zostałem naskoczony przez bande przegrywów którzy juz płakali że musieli coś przeczytać a nie dostali obiecanej rady. Ale zachorowałem pierwszy raz na covida wiec łaska Pana wraca i napisze coś dla Was.

Widzicie to jest właśnie problem większości facetów którzy myślą że podryw kobiety zależy od "jednej zlotej rady" albo "użyłem złego tekstu". Prawda jest jednak taka, że jak podobasz się lasce to możesz napisać zupełnie wszystko, nawet jakąś głupote a jak sie nie podobasz to laska wypomni Ci brak "hej" w pierwszej wiadomości XD

Jednak powinniście się cieszyć z tego powodu bo to jak laska na was reaguje przede wszystkim sprawia, że sama się odsiewa. Musicie zrozumieć, że większość lasek na tych portalach to nie są normalni ludzie tylko skrzywdzone przez los albo chłopaków (wiadomo na własne życzenie) istoty, prawie tak jak wszyscy spod tagu #przegryw u męskiej społeczności.

Popatrzcie na typowego przegrywa, niezależnie czy jest brzydki czy biedny czy niski czy gruby przede wszystkim zawsze reaguje agresja i nie potrafi zaakceptować swoich wad. Zamiast skupić się na samorozwoju i zaakceptować życie takim jakie dla niego jest woli siedzieć w toksycznym środowisku i wzajemnie lizać się po #!$%@?, jednocześnie całe zło świata zwalając na kobiety.

Ja przez to, że po ostatnim poważnym związku założyłem sobie niegrzeczny profil i korzystałem z dobrodziejstw życia singla zobaczyłem jakie kobiety są płytkie i też zryło mi to banie trochę. Nie mogę być jednak zły na nie bo widać zawsze takie były + niektóre są naprawde w porządku przy tym a wręcz naprawde wartościowe wiec nie jest tak źle.

Problemem jednak jest to że kobiety przy takim wyborze jak nigdy mają podświadomie podejście użytkowe w stosunku do mężczyzn tzn. jak masz wygląd, hajs, nawet ten głupi wzrost 190+, status to masz automatycznie szanse na spotkanie tym samym na segz haha. Dlatego nie dajcie się zwieść na chodzenie na x spotkań po jakiś parkach czy kawiarniach czy barach czy nie daj boże płacenie za nią (chyba że masz tylko hajs haha), obiady itp. Wystarczy max jedno i zapraszacie do siebie albo wbijacie do niej i tak uważam że 3 neutralne spotkania to za dużo bo ja przez jakieś 2 lata spotykałem się od razu po mieszkaniach.

95% lasek wie czy chce z Tobą uprawiać seks po 15 minutach spotkania albo nawet o zgrozo po tych nieszczęsnych zdjęciach więc skupcie się na sobie a nie na przekonywaniu laski dlaczego ma wybrać akurat was haha. To nie lata 90 teraz jest kultura luźnego seksu i albo się dostosujecie albo skończycie jako wściekłe cucki.
#tinder #badoo #przegryw
  • 13
@WomanWhisperer:

Zamiast skupić się na samorozwoju i zaakceptować życie takim jakie dla niego jest woli siedzieć w toksycznym środowisku i wzajemnie lizać się po #!$%@?, jednocześnie całe zło świata zwalając na kobiety


Co zmieniłoby to w jego życiu? Nic. I tak czy siak gniłby w piwnicy. Polej sobie mordę kwasem i zobaczymy czy nadal będziesz taki mądry, oski. Bez wyglądu byłbyś nikim. Won z tagu, normidronie.
Jednak powinniście się cieszyć z tego powodu bo to jak laska na was reaguje przede wszystkim sprawia, że sama się odsiewa. Musicie zrozumieć, że większość lasek na tych portalach to nie są normalni ludzie tylko skrzywdzone przez los albo chłopaków (wiadomo na własne życzenie) istoty, prawie tak jak wszyscy spod tagu #przegryw u męskiej społeczności.


@WomanWhisperer:

XD

Co za bzdury
@razem: Chciałbym zobaczyć ile typów rzeczywiście doszło chociaż do fajnej sylwetki (zwykle 2 lata ćwiczeń max) zanim już spisywaliby wszystko na straty. Jeśli ktoś jest wyjątkowo brzydki, albo wyjątkowo niski typu 160i poniżej jako facet to niestety ale musi wziać na klate niesprawiedliwość i robić wszystko żeby maksymalizować hajs i status, innej opcji nie ma bo zostaje tylko gorycz.
@WomanWhisperer: temat dotyczy mnie mam zbyt szczupłą sylwetkę, która jest blokowana przez przypadlosci jelitowe. Chodze od miesiaca pod okiem trenera na trening silowy i zamiast tyć to chudne :( dla mnie nie ma nadzieji pomimo 178cm wzrostu calkiem spoko pracy kobiety mna gardza bo szczuply facet jest jak 100kg kobieta
@razem: Możliwe, jesli cierpisz na zaburzenia hormonalne czy inne dolegliwości możesz ćwiczyć i efekty bedą przeciętne w najlepszym wypadku. Jednak tak jak sam zauważyłeś problemem jest choroba niekoniecznie Ty i jak ją wyleczysz czy zaczniesz brac leki to powinno byc okej. Powodzenia
@WomanWhisperer: niestety to tak nie dziala biore najlepszy dostepny lek w polsce niestety zmiany,kóre zaszły sa nieodwracalne a przewężenia, które mam w jelitach nikt chirurgicznie nie bedzie pewnie ruszał. Jestem troche skazany na bycie chudym szczurem ostatnia deska to chyba vistrol :(