Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirosław - historia prawdziwa.
Kurczę. Nastały czasy gdzie... praktycznie mało co żyje. Przeglądam screeny z 2010 roku gdzie na FB niemal każdy znajomy wrzucał często content na tablicę. Miałem wtedy 20 lat. Teraz? Praktycznie nic. Byli znajomi. Studia. Coś się działo, coś istniało.
A teraz nastało 30 lat. Samotność. Żadnych perspektyw na związek - w przeciwieństwie gdy miałem 20 lat, lecz wtedy myślałem, że będę mógł sobie cały czas przebierać. Szybko się pomyliłem gdy nagle jak za dotknięciem palca dziewczyny zaczęły znikać. Praca zdalna, co pogłębia jakby moją samotność. Nie ma możliwości wyjścia gdziekolwiek z domu. Ekipa z którą grało się w piłkę zimą - woli w tym czasie pić alko. I tak się żyje w samotności. Oczywiście byli znajomi ale niektórych przytłaczałem ich swoją nadmierną obecnością przez co druga osoba zrywała kontakt. Jeden znajomy tak samo - raz pisze mi 100 smsów na godzinę, potem na parę dni się ulatnia i nie odzywa. Przypuszczam, że ma to związek z pracą i zmianami 12-godzinnymi gdzie jeszcze musi dojechać (mieszka w Wawie) po czym ma następny dzień wolny.
Czyżby jesienna depresja? Kwestia braku chemii w organizmie? Bo jakoś wcześniej mi to tak nie przeszkadzało. Tyle, że wtedy codziennie ćwiczyłem.

#zwiazki #seks #przegryw #wygryw #po30 #oswiadczenie #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619c08c01e9981000a580fe9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2
  • Odpowiedz
ZakochanaPani: Stracenie pokolenia milenialsów polega na tym, że nie wiedzieli, że są ostatnim pokoleniem z szansą ale czas jest im wrogiem, i jeśli nie znajdą dziewczyny wczas to czeka ich wieczna samotność. Zoomerzy zaś żyją już po przemianach. Po dominacji tindera, po przekształceniach roli kobiecej (ale nie męskiej gdy jest to dla kobiety korzystne vide podryw czy płacenie za randki). Pokolenie no future. Choć w sumie dla kogoś świadomość zoomera może
  • Odpowiedz