Wpis z mikrobloga

Hej, jako gracz PC nie wiem więc nie bijcie - gdzie najlepiej (najtaniej) kupować gry na switch? Wiem że promocji jak na wyprzedaży Steam/GOG raczej nie ma ale są jakieś? Mogą być wersje cyfrowe. Interesuję mnie głównie tytuły specyficzne dla Nintendo Mario itp. Raczej celować w pudełkowe czy w e-shopie?
#nintendoswitch #nintendo #gry #switch
  • 5
@reveil: przeglądaj sobie łowców gier i peppera, tam wrzucają promki na wersje fizyczne i cyfrowe. Do cyfrowych możesz wbić na deku deals, tam jest cała baza gier z eshopu i pokazują jakie są przeceny i jakie były najniższe przeceny. Z używek to wiadomo allegro lub olx bądź jakieś grupy na fb np. Jeżeli chodzi o exy Nintendo to lepiej kupować fizyczne bo na eshop max najniższa cena to 165 zł, a
@reveil: Jeśli da się, lepiej w pudełku, bo można sprzedać, a rzadko tracą cenę.
Wspomniany wyżej portal Łowcy Gier jest przydatny. Allegro i OLX do używek.

Co do cyfrowych gier z eshopu, polecam Deku Deals, żeby przeglądać obecne promocje i spojrzeć na historię przeceny. Przydaje się też do filtrowania gier, które chcemy kupić. Wyświetl tylko gry przygodowe, akcji, multiplayer, do gry w 3 osoby itd.
https://www.dekudeals.com/