Wpis z mikrobloga

A ja uwazam, ze KSW moze wyjsc na tym dobrze, i kibice mma tez. Nie beda musieli co gale robic walki Pudziana z [tutaj losowy kraj] krolem nokautu, zeby nabic PPV. No i 12 gal daje juz możliwość budowania zaplecza, a po co mieli je budowac robiac trzy gale rocznie.

Dla mnie to wyglada, jakby Polsat ich mocno ograniczal, i w sumie trzymam kciuki, zeby sie odbili od dna - no bo czemu nie

#ksw #mma
  • 6
@fortySeven: Dobry ruch, daje szerokie perspektywy KSW. Mnie ciekawi czy szefowie KSW będą ulegać na ewentualne naciski od ViaPlay odnoście konstrukcji gal np. ViaPlay będzie chciało więcej zawodników z kraju X bo stamtąd ściągają więcej abonamentów niż z kraju Y.
@fortySeven: @iSpofforth: w krajach gdzie jest viaplay mma nie istnieje, wiec raczej bez szans, wiec ksw raczej niewiele zyska na nich, ewentualnie na duzej polonii, ktora tam mieszka, baza zawodnikow tez jest zerowa z Skandynawii
inna sprawa, ze te 12 gal, z czego zagranicznego przez covid moga nie wypalic
@iSpofforth: ale patrz na lokalny rynek co się dzieje, kto walczy, ostatnio Chimaev z Hermansonem walczyli w tym zapasach to ta oprawa gali wyglądała gorzej niż plmma, patrz co u nas się #!$%@? na galach, jak to jest profesjonalnie zrobione
skoro nie ma lokalnych gal, lokalnych zawodników i KSW nie ma żadnego zawodnika to ciężko będzie im cokolwiek tam zdziałać, w Norwegii to nawet nie wiem czy tam gale można robić