Wpis z mikrobloga

@Spadowa_mam_robote @Borkowsky123: Jak ja bym chciał by Ublock nie istniał, serio, przez to że Sramazon ciąglę kombinował by Ublocka omijać to wyleczyłem się od tego syfu Twitcha i już tam nawet nie wchodzę, gdyby wszędzie tak było to bym przestał tracić czas w Internecie i robił coś pożyteczniejszego, mogę jedynie życzyć korpo powodzenia z omijaniem Ublocka, zrobią mi przysługę.
  • Odpowiedz
  • 2
Idiotyczne są te memy z napisem "nikt:" na chuuj to w ogóle? Przecież bez tego mem ma dokładnie tkai sam sens
  • Odpowiedz
Większy problem to segmenty sponsorowane, te #!$%@?ą mnie niemiłosiernie.

Ale tu też jest rozwiązanie (SponsorBlock).


@saikomiki: no i widzisz jak się dałeś nabić w butelkę - płacisz platformie (nie twórcom), a później i tak oglądasz reklamy i kombinujesz, jak je wyciąć ( ͡º ͜ʖ͡º) Wchodzimy w nowy okres dojenia widzów streamingu, niedługo będziemy z tęsknotą wspominać kablówkę/satelitę.
  • Odpowiedz
@Spadowa_mam_robote:
Kolejny raz to napiszę, używając adblocków i innych sami sprawiacie że tych reklam jest więcej są beznadziejne i ciężej je pomijać. Głosować można tylko portfelami a więc polecam państwu nie oglądać mnóstwa filmików albo zmienić platformę.

Jednym ze skutków popularnych blockerów u nas są dziadowskie stawki reklamowe dzięki czemu youtuberze wpychają po 10 reklam na filmik inaczej nie zarobią. W zachodnich krajach nawet mali youtuberzy są w stanie skromnie
  • Odpowiedz