Wpis z mikrobloga

Już jakiś czas temu stwierdziłem, że po zakończeniu kariery spedytora/ dyspozytora napiszę książkę o tejże karierze i do końca życia będę się utrzymywał z dochodów ze sprzedaży. Nie ma innej opcji niż taka, że książka zostanie bestsellerem.

Dlatego też od dziś postanawiam prowadzić autorski tag #bakysspedytor , na którym będę udostępniał swoje perełki z pracy spedytora, w głównej zaś mierze dotyczące współpracy na linii spedytor-kierowca. W ten sposób będzie mi łatwiej odświeżyć pamięć przy pisaniu książki ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wpis numer 1, pozostawiam do własnej interpretacji. Nie ma żadnego kontekstu, to nasza pierwsza wymiana wiadomości dziś.

Dla zasięgu dodam #bekaztransa #zycietruckera
Pobierz Bakys - Już jakiś czas temu stwierdziłem, że po zakończeniu kariery spedytora/ dyspoz...
źródło: comment_1637578214FLn71fzGpVpFa5jsR08dHf.jpg
  • 43
@Bakys: no i właśnie ta prowizja rozpierd@la relacje spedytor-kierowca, bo pan spedytor chce jak najwięcej zarobić kosztem kierowcy, szacun że możesz ułożyć plan na kilka dni do przodu, bo wtedy też można zaplanować pauzy czas dojazdu etc. Gorzej jak jest dziad trans, skończysz zlecenie i czekasz kilka godzin na nowe, a potem tel. " Dokrec 5h pauzy i jedź bo fix termin".
Na szczęście mam stawkę miesięczna i pracę za Odrą.