Wpis z mikrobloga

@kanasta: Taka mala ciekawostka.
Byl tu taki na wykopie biolog z dwoma specjalizacjami, co to wszystko wiedzial o szczepieniach i tlumaczyl, ze wszystkie decyzje podejmuje na podstawie faktow naukowych. Jednakze decyzje o szczepieniu swoich malych dzieci podjal po tym jak dziecko sasiada zachorowalo na covid i trafilo do szpitala.
  • Odpowiedz
@kanasta: wg mnie w ogóle podejrzewać że to covidem od kogoś zarażone i próbować gdzieś kogoś zgłaszać z tego powodu to wstyd i żenada, nawet jakby się okazało że zarażone - to nadal wstyd bo nie masz żadnych dowodów że to konkretnie od jego dzieci
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kanasta: do NSDAP od razu, tylko łapanka i konzentrazionenlagen może Cie ôcalić od obrzydliwego wirusa.

Trzecia dawka wzięta? Ręce zniszczōne od dezynfekcji alkoholem? Zapas szmatek na twarz nabyty?

Aż bym się przejechał koło Ciebie i poparadował bez maski, będziesz Chocia mieć jakieś emocje i na pewno trupie powietrze (zaszczepiłem się, ale wszyscy wiemy, że skoro nie mam maski, to już jestem siewca śmierci i zabiłem 2137 babć od początku pandemii).
  • Odpowiedz