Wpis z mikrobloga

mireczki #remontujzwykopem chce sobie machnąć półeczke (prawdopodobnie z tymi kątownikami pod półki) na projektor(2,8kg) na ścianie ("wielka płyta") tylko że na tej ścianie jest jeszcze regips, są jakieś specjalne wkręty do takiego użycia?
  • 11
@murarz13:
U mnie spokojnie na GK wisi TV 50', trzeba tylko zastosować dobre kołki - w moim przypadku ślimaki. Wieszałem się na tym i nie puściło.
Tutaj to będzie siedzieć w ścianie - nie w GK.
@Ajlson: ja wiem, że 2,8kg to nie jest dużo ale projektor swoje kosztuje więc żadnych kuźwa ślimaków. Molly albo np Fisher Duotec 10. Na tych drugich mam sporo rzeczy powieszonych.
Jak czytam że ktoś ma na ślimakach telewizor powieszony to ktoś zaoszczędził nie tam gdzie trzeba.
@Filip3k91: Hej! Ze ślimakiem jest taki problem (moim zdaniem), że wykrusza materiał płyty. Pod Molly czy czy te fichery robicz otwór a one się "zapierają" o płytę.
Skoro przeprowadziłeś testy obciążeniowe i dało radę to dlaczego nie. Nie zakładam też że ktoś będzie się wieszał na Twoim TV lub na tej półce z projektorem i raczej nie powinno jebnąć samo od siebie.
Ja osobiście bałym się ślimaków tylko z powodu o