Wpis z mikrobloga

Witam Państwa zrobiłem materiał objaśniający trochę zasady w boksie dla totalnych lajkoników od fauli po punktację czyli to co nas obchodzi przy okazji oglądania famemma przy okazji lekko drwiący z postawy Marcina Wrzoska - materiał może fajny może głupi ale miło jakbyście obejrzeli i wyrazili opinie bożą
#famemma #boks #mma
MiesnaPanda333 - Witam Państwa zrobiłem materiał objaśniający trochę zasady w boksie ...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@roct: xD dziękuje za merytoryczny komentarz ale przykro mi, że tak angażujesz się emocjonalnie w jakieś konflikty osób bijących się na pięści na gali ytberskiej, nie jestem fanem żadnego "Don Menela" i nie kojarzę takiego zawodnika, a poza komentowanie postawy Marcina Wrzoska w samym filmie zwracam się per Pan do obu postaci bo w przeciwieństwie do Ciebie nie sądzę żeby była potrzeba płakania w komentarzu bo ktoś skrytykował czy nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@roct: ??? ale mógłbyś się trochę uspokoić, przepraszam ale nie będę dyskutował z kimś kto zarzuca komuś bycie "fanem" kogoś - "skala manipulacji" rozwinąłeś się co do jednego zdania o punktowaniu samych trafień w rundach i nie rozumiem dlaczego mam coś odbijać skoro zgadzam się z twoimi merytorycznymi zarzutami. Rozumiem, że możesz być nie przyzwyczajony, iż w internecie ktoś się przyznaję do błędu zamiast rzucać obelgi. Jeśli chcesz z kimś
  • Odpowiedz
@roct: "Wszystko", a przedtem napisałeś "dalej nawet nie oglądałem" hmmm ciekawe ciekawe to w takim razie ja Cię proszę o usunięcie konta okej? Czy to ma taką samą moc sprawczą jak twoje agresywne zakrzyczenie rozmówcy?
Może jak milczysz akurat nie płaczesz
  • Odpowiedz
@MiesnaPanda333: Kolego, wyłączyłem filmik po słowach "W boksie liczone są jedynie czyste ciosy. Powiedz jeszcze proszę czy mówiłeś o boksie zawodowym czy amatorskim/olimpijskim?

Zawodnik A wyprowadził 7 ciosów na gardę zawodnika B. W tym czasie zawodnik B wyprowadził 2 czyste ciosy na korpus zawodnika A. Po 7 ciosach otrzymanych na gardę zawodnik B nie ma siły już trzymać gardy i opuszcza ręce, co pozwala zawodnikowi A wyprowadzić jeden celny prosty.
  • Odpowiedz
@Pryshlyak: Już zrozumiałem swoje braki w znajomości zasad boksu, niestety nie mogę doszukać się informacji w internecie na jakich zasadach dokładnie walczył Kasjusz z Wrzoskiem bo wyskakują tylko clickbaitowe artykuły, zgubnym było również oparcie się na bardzo ogólnikowym regulaminie PZB :) Tak jak mówię w filmiku bardzo problematyczne jest przełożenie zasad bokserskich na jakikolwiek pojedynek w famemma bo już samo toczenie pojedynku na oktagonie, a nie ringu bokserskim jest odejściem
MiesnaPanda333 - @Pryshlyak: Już zrozumiałem swoje braki w znajomości zasad boksu, ni...

źródło: comment_1637576606PAiGJXjaEVlu4tzAocTal5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz