Wpis z mikrobloga

CIOTN - Ciekawa Internetowa Oferta Taniej Nieruchomości. #ciotn

Budynek gorzelni z 1890 r. za 900 tys. zł, 1230 metrów kwadratowych co daje 732 zł za metr, a zapewne można się jeszcze potargować. Bez targowania to tyle co dwa mieszkania w Poznaniu. Idealna miejscówka na dom weselny, hotel, centrum konferencyjne itp. a może nawet ośrodek wypoczynkowy z racji bezpośredniego zejścia do jeziora.

Ja bym tam zrobił SPA dla mężczyzn z motywem przewodnim gorzałki na wypad z kumplami XD

Link: https://www.otodom.pl/pl/oferta/stara-gorzelnia-zejscie-do-jeziora-30km-dopoznania-ID4aiIy

Opis:
Budynek starej gorzelni wpisany do rejestru zabytków
Bytyń wioska w Wielkopolsce ok.30 km od Poznania DK 92 na Świecko (czas przejazdu z Poznania ok 30 min.)
Obiekt do kapitalnego remontu ale z olbrzymim
potencjałem.
Działka o pow. 6784 m2 leży przy jeziorze i to jest
atut tej nieruchomości .
Pow. budynku ok.1300m2 do adaptacji na np.
cele oświatowe, rozrywkowe, hotelowe lub na siedzibę firmy z pięknym widokiem na Jezioro Bytyńskie .
Bezpośrednie zejście do jeziora i ten widok są bezcenne .
Jezioro o pow. ok.300 ha z wyspami będącymi lęgowiskiem :mewy śmieszki, łabędzia niemego i bąka, kaczkowatych, rybołowów, żurawia, bekasów i sów błotnych .
Piękny teren dający olbrzymie możliwości do wypoczynku .
Teren działki częściowo ogrodzony, dojazd drogą asfaltową ok.30 m utwardzoną.
KW bez obciążeń .
Media prąd,woda

#nieruchomosci #pieniadze #dom #wielkopolska #poznan #architektura
Pobierz pogop - CIOTN - Ciekawa Internetowa Oferta Taniej Nieruchomości. #ciotn

Budynek go...
źródło: comment_163752923533mpZgBEo4dbBkxUSOEG3b.jpg
  • 22
@pogop:

@clas: za każdym #!$%@? razem, gdy coś wstawiam w ciotn XD Wiadomo, że jest konserwator, ale być musi, żeby jakiemuś pajacowi nie przyszło do głowy totalnie wszystko przerobić. Zanim zaczniesz narzekać zadzwoń do rzeczonego konserwatora i pogadaj.


@pogop: a to przepraszam. Nie wiedziałem ale taka specyfika.
Rozmawiałem z dwoma. Więcej nie chce. Ale dziękuje za radę :)
Poza tym nie mam wolnych 10 milionów na te okazje.
@pogop: Po kontakcie z konserwatorem szybko się przekonasz ,że WSZYSTKO przy remoncie musi być robione technologią z XIX wieku, wszystko na specjalne zamówienie i cena za m2 remontu rośnie w tempie geometrycznym.
@pogop: Masz oczywiscie rację. Niestety społeczeństwo mamy jakie mamy, czyli nadal mocno #!$%@?. Myślę, że tak jeszcze z jedna generacja i dopiero zaczną myśleć kategoriami nieco bardziej cywilizowanymi, w których istnieje nieco inny system wartości niż nuworyszowski, choć jakieś tam pierwsze jaskółki i dziś gdzieś tam się zdarzą. Do tego czasu najistotniejsze jest, żeby chociaż skutecznie zabezpieczać taki zabytki i fizycznie i prawnie, aby w ogóle były w stanie do niego