Wpis z mikrobloga

Bardzo się cieszę że Górnik dzisiaj wygrał. Ciężko to opisać slowami ale ta bramka... nic nie dzieje się przypadkiem. Legia myślała, że coś osiągnie biorąc piłkarzy pokroju Jozue (gość zawsze miał nierówno pod sufitem, można łatwo sprawdzić przebieg jego kariery, jak się zachowywał w poprzednich klubach) i innych nic nie wartych kopaczy dla których Legia to tylko miejsce do zarobienia pieniędzy. Wiecie o co mi chodzi to piłkarze bez charyzmy, trafili do fajnego miejsca gdzie kasa jest na czas i to się liczy. A reszta, staramy się, dajemy z siebie wszystko. Co od nas chcecie? Zacytuję Kamila Grosickego: Myślisz, że fajnie się biega za piłką 90 minut? xD Wiem że Miodulskiego i reszte tej bandy nigdy nie nauczy że zagraniczne nieznaczny lepsze. Potrzeba równowagi. Tutaj tego nie ma, ciężko będzie im się pozbierać z tymi piłkarzami. #mecz #legia
  • 3
@Barzini: Josue w tym momencie jeden z niewielu, którzy są godni zakładania koszulki meczowej z (L) na piersi. po meczach ligowych praktycznie nie ma prawa mieć sobie niczego do zarzucenia, więc nie wiem w o co ci chodzi. ale co do kopaczy bez charakteru to jak najbardziej się zgadzam: Kastrati, Yuri Ribeiro czy Kharatin - oni przyszli tu na sezon zarobić sobie trochę kaski..