Wpis z mikrobloga

@pablokos: G---o prawda xD gadały tak by się pochwalić i podkreślić swój status majątkowy na 99% to one są u ciotki na drugim końcu polski, w dodatku ciotka nie ma neta ;p a udajo że we francyji i nawet nie napiszo na wypoku a we francyji WiFi by miały na 100% ;p albo mówię Wam, że ktoś z karachana albo coś znalazł dane firmy o które nie trudno i podkablował
  • Odpowiedz
@afrolo2568: Gdybyś był na fajnych "wakacjach" to co byś robił na ich miejscu? Siedział na wypoku, czy używał życia? :D Do takiej frans nie jedzie się żeby na necie siedzieć:P No ale oczywiście biore pod uwage , że karaczany pedalskie się wmieszały w parade i może być koniec imprezy. No nic, zobaczymy co będzie za 5 dni:)
  • Odpowiedz
@pablokos: byłem na fajnych wakacjach ale w dzisiejszych czasach Wi-Fi nie problem jest wejść w neta "obczaić" co się dzieje .. w końcu na 100% mają "smartfony" XD dla mnie Paryż jest na ostatnim miejscu z możliwych ;p
  • Odpowiedz
@afrolo2568: Ja to wiem, dlatego dostaje lekkiej martwicy, że Gabi nie ma tyle czasu na wypoku. Powiem tak... poprostu trzeba poczekać te 5 dni :) Ale oczywiście będe tu codziennie sprawdzał wypoka bo tylko z ich powodu tu siedzie :P Jednakowoż troche wypokiem przesiąknąłem :D
  • Odpowiedz
@afrolo2568: Poza tym jeszcze tak odnośnie majątku @onedwie17 , nie chwaliłbyś się gdybyś miał kasy jak lodu? Chociaż troche? Bo ja owszem :) Poza tym tak dobitnie się znowu nie chwaliły, broniły się przed atakami wykopkowiczów i to dosyć dobrze, że ból d--y był przeogromny:P A dlaczego to wszystko robią, dlaczego zainstniała taka a nie inna historia... nie mam bladego pojęcia, widocznie miały powód, nie mnie to oceniać:) Ja
  • Odpowiedz
@afrolo2568: Nie wiesz tego, pieniądze naprawde potrafią rozbić człowieka psychicznie:). Poza tym oj tam oj tam...Żaden człowiek nie jest bez wad. Cóż to byłby za świat gdzie nie było by ludzi bez wad? Wtedy nie dostrzegało by sie cech dodatnich:)
  • Odpowiedz
@kukilka123: Hahah :) Raczej nie, Gabi miała do spełniania misje odnośnie karaczanów. To była misja poboczna, a ta główna nie wiem na czym polegała. Sie wszystko okaże:) Aczkolwiek... sam miałbym dość tych najazdów ze strony wykopkowiczów :D
  • Odpowiedz