Wpis z mikrobloga

Ostatnio w kołchozie musiałem przybić deskę młotkiem i normictwo mnie otoczyło i stali i się patrzyli jak to robię i się śmieli. Że jak ja trzymam młotek, że powinienem za koniec a nie na środku, że zły gwóźdź, że nie od tej strony itd. I ogólnie mieli rację bo nikt mnie nigdy tego nie nauczył a ja w wieku 24 lat jestem ofermą w pracach fizycznych i nie daję sobie rady. I jeszcze często słyszę rady żeby iść do jakichś bardziej trudnych i wyspecjalizowanych prac fizycznych gdzie już napewno bym sobie nie dał rady jak nie umiem takich podstaw. A do prac biurowych jestem za głupi. Gówno życie. A normik powie że wystarczy chcieć i się uda, a jak można chcieć kiedy zawsze jak coś chciałem to spotykałem się właśnie z takimi reakcjami lub podobnymi.
#przegryw #feels
  • 9
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Zostac kierowca tira, ja nawet nie umialem dolac oleju do osobowki, a zostalem kierowca tira.. a jak cos sie #!$%@? to ide do szefa i mowie ze cos nie tak z autem.. a sam nic nie zrobie bo to nie moje auto i nie jestem mechanik ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: #!$%@?, to następnym razem przybijesz dobrze. Ja po szkole byłem jedynie graczem/informatykiem hobbystą, a poszedłem do pracy tylko lekko z tym związanej, z dużą ilością budowlanki, instalatorstwa, spawania, obsługi innych maszyn. Dziś mam firmę w tej branży i uczę młodych co mają robić.
  • Odpowiedz
Ze mnie się śmiali, że miałem niewyregulowaną przerzutkę w podstawówce, a dzisiaj umiem sobie złożyć cały rower. Meh, miałem 18 lvl i pierwszy raz łańcuch smarowałem.
  • Odpowiedz