Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Otworzyłem mojego prawie 5 letniego pada od #xboxone s, bo zaczął szwankować lewy analog i takie coś jest w środku. Wszystko wcześniej śmigało, łączenie z PC i Xboxem czy przyciski. I mam dwa pytania:
1) Nie miał naklejki w miejscu baterii. W innym miejscu tez markerem napisane numery.
To normalne? Kupiłem go jako powystawowy za 120zł (połowa ceny) w styczniu 2017. Skladany z innych części był?
2) Dmuchalem sprężonym powietrzem w analog, ale bez różnicy w działaniu. Po dotknięciu analoga na oko cofa się idealnie z powrotem, ale czasem w osi Y (sprawdzałem programem) zostaje do nawet 50% wychylenia i ta wartość moze sie zmieniać o nawet 50 pkt procentowych bez dotykania gałki pada (okiem patrząc to jest wycentrowany idealnie)
Chyba zbyt duża wartość żeby to była wina analoga i trzeba by było całego pada wymienić, nie?
Pad używany bardzo intensywnie (szczególnie uszkodzony lewy analog) do #rocketleague
#xbox #xboxones #pad #gry #konsole
NoNameNoIdeaNoLife - Otworzyłem mojego prawie 5 letniego pada od #xboxone s, bo zaczą...

źródło: comment_1637417025P80qmtS7AiPTDSlW8SncCm.jpg

Pobierz
  • 3
Chyba zbyt duża wartość żeby to była wina analoga i trzeba by było całego pada wymienić, nie?


@NoNameNoIdeaNoLife: jak najbardziej może to być sam analog. Problem w tym, że zamienniki to loteria. Trafiłem kilka sztuk, które miały gorsze odchyły niż ten co chciałem wymienić.