Wpis z mikrobloga

Dopiero jakieś 10 min temu dowiedziałem się o sprawie tego chłopaka, czytam komentarze i w sumie to mam taką rozkminę, że ten twit to nie tylko heheszki bo transformacja jaką przeszła Partia Republikańska to jest jedno wielkie XD

Od partii z frakcjami takimi jak Chrześcijańska Prawica, Konserwatywni Libertarianie, Neokonserwatyści czy Umiarkowani centryści, Republikanie stali się praktycznie w całości partią Trumpistowską xD

Od partii konserwatywnej, do partii czysto populistycznej, dla typowych „white trash” i rednecków z południa, antyszczepów i zwolenników teorii spiskowych. Przecież te wszystkie Abboty, DeSanctisy, Trumpy czy Cruzy podsycają takie zachowania u tych ludzi. Ludzie oczekują na najwyższych stanowiskach showmenów, a nie skutecznych polityków.

W Wenezueli Maduro, ku uciesze plebsu, na antenie swojego telewizyjnego show wywłaszczał właścicieli banków, a Trump na twitterze „delegalizował” Antifę. Jeden i drugi targetuje w te same grupy społeczne.

Co najśmieszniejsze, nie pamiętam jeszcze, żeby któraś z partii czy prezydentów USA mieli takie poparcie wśród Polaków, a u nas tego prawackiego Maduro popiera większość konfiarzy i pisowców.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka
Pobierz
źródło: comment_1637349976aYB2fW0hwhPmuQfWLsBFUv.jpg
  • 20
@kezioezio ja mam ten problem z amerykańską debatą publiczną, że powinienem mieć ją jeszcze bardziej w dupie, niż mam. Wpierw jako obywatela Polski powinno mnie interesować sytuacja w naszym grajdołku, dalej wśród sąsiadów a dalej w najważniejszych państwach UE. USA z perspektywy Polski to w zasadzie tylko ochroniarz i w sumie lubię fakt, że wydają w CHOLERĘ pieniędzy na armię xd.

Ze sprawy Rittenhouse'a przestałem czytać na słowie Wisconsin. Bardziej mnie interesuje
W Wenezueli Maduro, ku uciesze plebsu, na antenie swojego telewizyjnego show wywłaszczał właścicieli banków, a Trump na twitterze „delegalizował” Antifę. Jeden i drugi targetuje w te same grupy społeczne.


@kezioezio: Widać że lewacka gównologika nie jest ci obca. Na szczęście dowolne prawaki są 100x lepsze od typowych lewaków, mówiąc o skrajnościach. Prawacy co najwyżej spowodują, że tylko we własnym kraju będziesz czuł się najbezpieczeniej, a lewacy to #!$%@?ą wszystko i wszystkich,
@cwlmod: Jaka gównologika? XD Przecież Trump robił to samo co Maduro, chciał się przypodobać plebsowi, ten sam poziom populizmu. Maduro przyjeżdżał na wiochy i tańcował z lokalnymi babulitami, a Trump przyjeżdża do alabamy, gdzie stary wali swoją bratanice, czy innej Oklahomy pełnej rednecków z pickupami i tańcuje na scenie XDD Maduro darł jape, że sfałszowano wybory i nie odda władzy i Trump też podburzył „white trash” że nie mógł przegrać.
@kezioezio: A udowodniono, że wybory nie były sfałszowane? Przecież nikt nie chciał nawet zweryfikować głosów w nawet jednym podejrzanym okręgu. Trump poza paroma odpałami, mówił jak jest. Widać prawda ciebie w oczy kole xD
@cwlmod: O kurde, mamy jednego rednecka xD God damit, stop the fraud!! Skoro Trump twierdzi, że wybory zostały sfałszowane, to do niego należał obowiązek udowodnienia tego faktu. Przypominam tylko, że gdy przyszło mu do składania pod przysięgą, to już się obsrał i ani razu nie powiedział nic o stolen election tylko o możliwych nieprawidłowościach. O tym cały czas mówię, gość jest dobrym showmanem i owija sobie wokół palca miernoty z
@Mirrak: To się nazywa inteligencja i merytoryczne argumenty. Możesz to pomylić z głupotą. Wybaczam ci, bo głupszych od siebie niby trzeba szanować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kezioezio: wydaje mi się ze ludzie od siedzenia więcej teraz w domu jeszcze bardziej się zamykają w swoich bankach i polaryzują. Radykalizują, nakręcają. Nie maja styczności z losowymi ludzmi tylko tymi swoimi najaktywniejszymi zadymiarzami z internetu
@kezioezio: Przecież takie samy rzeczy można zaobserwować w Polsce a założę się że nie tylko. Polaryzacja popleczników rywalizujących frakcji jest ciśnięta do maksimum przez każde możliwe media, a populizm i zafiksowanie na słupkach to jedyne wyznaczniki moralności politycznej. Widać to wszędzie a wykop jest najlepszą soczewką takich zjawisk. Nie każdy neuropek to lgbt+ blm fluido genderowy morderca nienarodzonych dzieci, tak jak nie każdy prawak to ultra katolicki nacjonalisto faszysta pragnący strzelania