Wpis z mikrobloga

„Myślę że Fred bardziej rozmawia z ORLEN-em, niż za mną.. W tym roku koncentrowałem się na wyścigach długodystansowych i w przyszłym roku będę się koncentrował głównie na moim ściganiu. To, gdzie będę się ścigał i co będę robił jest dla mnie w miarę jasne. Trzeba dopiąć pewne szczegóły, ale jak mówiłem – dopóki inne osoby nie podejmą pewnych decyzji, ja będę przyblokowany. Zobaczymy, jak wyjdzie"


Nareszcie Robert wypowiedział się o decyzji Alfy. Przynajmniej możemy w nocy już spać spokojnie i przestać wyczekiwać na oficjalną informację, nie wiedząc kto tak naprawdę zasiądzie za kierownicą w Bahrajnie. Mnie osobiście ta decyzja cieszy, wiadomym jest ze bez Orlnu RK miałby większe zainteresowanie w f1, jednak jest to obopólna umowa dzięki tej współpracy RK nadzoruje rozwój motorsportu w Polsce. Druga sprawa, jeżeli nie ma w czym przebierać to po co decydować się na jazdę w zespole który jest słabo zarządzany? Lepiej poczekać na okazję, jeżdżąc w prestiżowym WEC. Moim zdaniem na łamach #wec wydarzy się kolejny powrót, Robert wygra #lemans by następnie wygrać #indy500 co pozwoli wykorzystać mu pewną poprawkę i znaleźć się na torze w Monako - każdy zespół będzie chciał mieć takiego zawodnika jak RK aby zdobyć potrójną koronę. Pamiętamy ze jedynym póki co któremu się udalo to osiągnąć jest Graham Hill, blisko jest również Alonso którego z Robertem łączą niedokończone sprawy oraz JPM. Pisząc wcześniej wielokrotnie #rk2024 w kontekście Ferrari to właśnie miałem namyśli. Ferrari jeszcze w 2024 roku nie będzie niestety w stanie być liderem w walce o tytuł, natomiast dalej będzie wygrywać wyścigi. Sensownym będzie wystawienie jako jednego z kierowców Roberta. Szarl i tak zwykle odpada w domowym wyścigu, a gdy pojawi się na torze polska flaga to monakijczycy nawet nie wyłapią różnicy - kogo to będzie zresztą obchodzić jeżeli Ferrari wygra wyścig, a Robert przecież jest mieszkańcem Monako.

#f1 #rk2022 #rk2023 #rk2024 #powrutcontent
Pobierz Gentleman_Adrian - > „Myślę że Fred bardziej rozmawia z ORLEN-em, niż za mną.. W tym ...
źródło: comment_1637348390K0Ty74bvQVGKqzyFG2Rpne.jpg
  • 7