Wpis z mikrobloga

: ja #!$%@?, trzeba mieć nieźle #!$%@? w czubie żeby wołać do nieswojego posta sprzed roku xD


@krzych0: Chyba jednak większą bekę mam z tych wykopków, co to grożą czarnolisto, bo dostali jedno powiadomienie, a go nie chcieli xD

I jeszcze wielce oburzeni, 30 razy powtarzają "na #!$%@? mnie wołasz?", choć żeby się tego domyślić wymagane są więcej niż dwie szare komórki, no ale przypominam, że mówimy o wykopkach xD
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:

Jestem w stanie przyznać się do błędu, bo mylę się nie pierwszy i nie ostatni raz ¯_(ツ)_/¯


No fajnie, że umiesz w protekcjonalny sposób przyznać się do błędu. Szkoda tylko, że skoro, jak sam napisałeś, nie jest to pierwszy raz, to jako dorosły (chyba?) człowiek nie wyciągnąłeś do tej pory wniosku, że może nie warto wygłaszać w takiej formie i z takim aroganckim przekonaniem o swojej racji, tak ostentacyjnych
  • Odpowiedz
I jeszcze wielce oburzeni, 30 razy powtarzają "na #!$%@? mnie wołasz?", choć żeby się tego domyślić wymagane są więcej niż dwie szare komórki, no ale przypominam, że mówimy o wykopkach xD


@Psychopathy_Red: bo tamten wpis plusowaly mendy z neuropy dla ktorych chlopak powinien dostać kare snierci za obrone.. co sie dziwić, wybuchla w nich bezradnosc to chociaz popsioczą ze sa wołani do wpisu
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning:

uważaj teraz:

Okazało się, że gówno wiedziałem i nie miałem racji, a internetowy risercz nie wytrzymał zderzenia z prawem w USA.

Jestem w stanie przyznać się do błędu, bo mylę się nie pierwszy i nie ostatni raz ¯_(ツ)_/¯


  • Odpowiedz
Skoro gówno wiedział to po co w ogóle się wypowiadałeś na ten temat?


@Chris_Karczynski: no bo wtedy myślałem, że po jakiejś godzince riszerczu w necie jednak wiem ¯\_(ツ)_/¯

To wykop, nie praca doktorska. Tutaj w 99% ludzie wypowiadają się na podstawie "wydaje mi się". I to nic złego, o ile nie traktuje się tego jako prawdy objawionej.

W tej konkretnej sytuacji rzeczywiście wyszło komiczne, bo ze swoim "wydaje mi się"
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: no ale patrz co ci ktoś napisał wyżej:

No fajnie, że umiesz w protekcjonalny sposób przyznać się do błędu. Szkoda tylko, że skoro, jak sam napisałeś, nie jest to pierwszy raz, to jako dorosły (chyba?) człowiek nie wyciągnąłeś do tej pory wniosku, że może nie warto wygłaszać w takiej formie i z takim aroganckim przekonaniem o swojej racji, tak ostentacyjnych sądów w danej sprawie. Przy okazji szydząc z "drugiej
  • Odpowiedz