Wpis z mikrobloga

  • 0
Okazało się, że gówno wiedziałem i nie miałem racji, a internetowy risercz nie wytrzymał zderzenia z prawem w USA.


Jestem w stanie przyznać się do błędu, bo mylę się nie pierwszy i nie ostatni raz ¯_(ツ)_/¯

@NapalInTheMorning No fajnie. Mam nadzieję że nauczy Cię to odrobinę pokory.
  • Odpowiedz
Okazało się, że gówno wiedziałem i nie miałem racji, a internetowy risercz nie wytrzymał zderzenia z prawem w USA.

Jestem w stanie przyznać się do błędu, bo mylę się nie pierwszy i nie ostatni raz ¯_(ツ)_/¯


@NapalInTheMorning:

To by nawet był udany damagecontrol jakby nie Twoje jednostronne nacechowanie polityczne tamtego wpisu "prawakoidy" "bohater na
  • Odpowiedz
Okazało się, że gówno wiedziałem i nie miałem racji, a internetowy risercz nie wytrzymał zderzenia z prawem w USA.


@NapalInTheMorning: Mądrzyłeś się próbując ośmieszyć konserwy, a okazałeś się zwykłym błaznem. Typowy lewak jest typowy.
  • Odpowiedz
Tutaj w 99% ludzie wypowiadają się na podstawie "wydaje mi się". I to nic złego, o ile nie traktuje się tego jako prawdy objawionej.


@NapalInTheMorning: Nie ma nic złego w napisaniu czasem jakiejś bzdury, bo to jest ryzyko wliczone w namysł nad czymkolwiek — większa beka ze sposobu w jaki się wypowiadałeś (i bądźmy szczerzy — jak nadal będziesz robił) i zachowywania się jakby ludzie sądzący odwrotnie musieli być koniecznie
  • Odpowiedz
@Lucider5: mam nadzieję, że tak samo podchodzisz do sprawy uduszonego kolanem czarnoskórego w usa Georga Floyda i policjanta Derecka czy tam Darecka czy jak mu tam było uważasz za mordercę. Tak uznał sąd :)
  • Odpowiedz