Wpis z mikrobloga

@kitq: bardzo ładne nuszki. Jak dojdziesz do wprawy to pewnie 10minut Ci to będzie zajmować. Tylko szybko odrastają. Jutro już nie będą gładkie. Moja dziewczyna się depiluje woskiem i to o wiele lepiej działa.
  • Odpowiedz
@kitq: jak wosk to tylko i wyłącznie kosmetyczka, zaufaj mi. Absolutnie nie próbuj tego zrobić sam. Proponuję zacząć od samych łydek. Ładnie też wyglądają wydepilowane woskiem ręce a jest to chyba najmniej bolesne miejsce. Na ramionach czasem w ogóle nie boli

Jak koniecznie chcesz w domu to pasta cukrowa jest lepszym wyjsciem. Możesz ją zrobić sam w domu ze składników które najpewniej masz albo kupić gotową.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ważne że różowe już łapią ból d--y pod wpisem, lecimy w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pally: ta, różowe zazdroszczą xD nogi jak nogi, fajne, ale widać, że męskie, i nie ma co zaklinać rzeczywistości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pally: w ogóle to jest to moim zdaniem słabe, że de facto instrumentalnie traktujesz OPa, próbując wcisnąć wpis w gorące po to, żeby dla jakiejś twojej satysfakcji innym pękały d--y
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Klozapina: a btw, bo widzę, że mnie plusujesz, mnie się nie wydaje, że dwie godziny to jest szczególnie dużo jak na golenie jednorazówkami w pełni zarośniętych męskich nóg xd
  • Odpowiedz
@kitq: ale nuszki jak parówki xd
tak btw był tutaj na wykopie jakiś typ co co chwile wrzucał swoje nuszki na tęczowy tag xd
  • Odpowiedz