Wpis z mikrobloga

@techninja: @urboylolek: problemem jest to, że te debile z GDDKiA nie zrobiły czegoś, co spowodowałby, że tam na zwężce korka by nie było. Jesli zamykają prawy pas na instalację ekranów dźwiekochłonnych, to na litość boską, zamknijcie lewy pas, narysujcie żółte pasy, żeby tiry nie musiały wbijać się na środkowy. Tu leży przyczyna. Wcześniej jak zmieniali ożebrowanie dylatacyjne czy jak to tam się nazywa, tak właśnie było i bez korków się
@techninja
@urboylolek
Podaje wyjasnienie niejezdzenia prawym pasem:

- Dostałem 1 punkt karny i 50 zł kary za jazdę środkowym pasem na autostradzie A4, w okolicach Gliwic - pisze jeden z naszych Czytelników. - Policjanci jechali za mną nowiutkim samochodem marki bmw, nieoznakowanym. Zamigali mi światłami i kazali zjechać. Nie interesowało ich, że moim zdaniem nie jechałem na tyle wolno, by poruszać się prawym pasem, ani na tyle szybko, by zjechać na lewy.
@czarny_matt94:
Tym razem wypadeczek losowy ¯\_(ツ)_/¯

Włączająca się do ruchu od strony lotniska prowadząca hondę, zasłabła za kierownicą i zjechała bez kontroli z pasa rozbiegowego. W wyniku tego manewru jadąca z tyłu inna honda uderzyła w pojazd z nieprzytomną kierującą. Następnie w efekcie domina w pojazdy uderzyły dwa samochody dostawcze.


https://gazetawroclawska.pl/karambol-na-aow-zderzyly-sie-cztery-samochody-korek-siega-autostrady-a4-zdjecia/ar/c1-15911425