Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#takbylo #seks #afryka #zalesie #podroze #podrozujzwykopem
Przypomniała mi się historia jak byłem w Kamerunie, miałem kontrakt na wykonanie zdjęć plemion koczowniczych.
Byłem w 6 plemionach, zawsze z przewodnikiem, zawsze musiałeś mieć coś na wejście - paletę jedzenia, ciuchy, narzędzia itp itd.
No i w plemieniu Fulan (czy jakoś tak) zostałem bardzo przyjaźnie ugoszczony.
Mieszkańcy zadowoleni, ze dostali siekiery i ruszty do gotowania i wiele innych narzędzi.

Dostałem swoją lepiankę na noc do spania - co już było wielkim okazem gościnności z ich strony.
No idę z tłumaczem czy tam przewodnikiem, wieczorem na "spotkanie", no pół "wsi" się zebrało przy ognisku i przedstawiało atrakcję "białemu człowiekowi"
No i pod koniec od całego wodza pada propozycja, że przyśle mi do mojej chatki córkę, ja myślałem że to jakieś jaja.

Jest wieczór a do moje chatki wchodzi dziewczyna wiek na oko - powiedzmy że 16 lat, żeby ludzie niebyli oburzeni.
Biegnę do mojego tłumacza i pytam się o co chodzi.
A on mówi, że Wódz dał mi jego córkę, która jest jeszcze czysta (dziewica) i że mogę z nią robić co tylko zechcę, padły dokładnie takie słowo "że jakbym miał wolę ją udusić to możesz to zrobić".

Więc go pytam: Dajmy na to żebym się skusił i uprawiał z nią seks, ona by zaszła w ciąże to co wtedy ?
Czy by zaszła czy nie. Nigdy w życiu już nikogo by nie mogła poślubić i byłaby traktowana w plemieniu jako narzędzie/służba.
Wróciłem do chatki z tłumaczem, ale tłumacz mówił, że nie może tam wejść do póki nie wyjdzie słońce i sobie mam jakoś radzić.

Więc siedziałem w chatce z rozebraną do naga dziewczyną, odwrócony do niej plecami. Nie przespałem ani minuty bo bałem się, że coś się #!$%@?. Ta dziewczyna zacznie coś robić jak zasnę, nie wiem podetnie mi gardło, rozwali aparaty albo zacznie mnie ujeżdżać bo po to ją przysłali.

Potem pół poranka wraz z przewodnikiem, musieliśmy przepraszać i tłumaczyć czemu nie skorzystałem z jego prezentu i że jest on bardzo obrażony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619767c45ec89c000a4c2500
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 26
  • Odpowiedz
  • 142
@Klotzmann bo kiedyś była weryfikacja autora. Imię nazwisko, zdjęcia z podróży, weryfikacja redaktora naczelnego pisma czy historia zgadza się z stanem faktycznym...

Dziś mamy wpis anonimowego twórcy nie poparty żadnym dowodem. Bezwartościowy
  • Odpowiedz
@Nester86: No nie wiem ale moim zdaniem jakby OP to pedau, przedstawił się z imienia i nazwiska, podesłał kilka zdjęć to by go ludzie zjedli że był sam na sam z nieletnią gołą dziewczyną, ciul z tego że gdzieś na drugim końcu świata.

Wątpię, że z imienia i nazwiska jacyś autorzy pisali takie historyjki - patrzcie na Jakimowicza i jego historyjkę z pedofilią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodecss jeśli ktoś boi się weryfikacji to dla mnie jest niewiarygodny.

Znam osoby które studiują dziennikarstwo czy pasjonują się pisaniem i dla treningu, ćwiczenia tworzą różne historie. Często wypisują właśnie na różnych grupach na FB żeby sprawdzić reakcję w komentarzach czy udało im się stworzyć na tyle realna sytuację że ludzie uwierzyli.
  • Odpowiedz
@Nester86: Stary ja piję tylko do tego, że nigdy w życiu mi się jeszcze nie przytrafiło, żeby ktoś z Imienia i Nazwiska się podpisał pod historyjką, czy nawet opowiadaniem z swojej podróży, że uprawiał seks z nieletnimi.
  • Odpowiedz
ZepsutaPłaszczka: @oblesny_wujek:
Zgubiłem kod.

Do teraz jak sobie o tym pomyślę to się zastanawiam jakie były za i jakie przeciw.

PRZECIW
- złapię jakiegoś syfa
- drugiego dnia na moich oczach może ją ukamienują
- tak jakby gwałt ?
- Kto wie jakby Oni naprawdę zareagowali, może by mi odcięli głowę na drugi dzień.
- jakieś poczucie z mojej strony, że ją krzywdzę. Mimo że w jej kulturze czy jej
  • Odpowiedz
PRZECIW

- złapię jakiegoś syfa

- drugiego dnia na moich oczach może ją ukamienują

- tak jakby gwałt ?

- Kto wie jakby Oni naprawdę zareagowali, może by mi odcięli głowę na drugi dzień.

- jakieś poczucie z mojej strony, że ją krzywdzę. Mimo że w jej kulturze czy jej sposobie myślenia bym tego nie robił.

ZA

- spróbowanie czegoś innego, no bo nigdy nie uprawiałem seksu z mulątka i do tego
  • Odpowiedz
@Miszcz_Joda:

troche przerobiona....


Przecież z takim sformułowaniem to pasuje wszędzie.

przecież to scena z filmy, chyba z W pustyni i w puszczy, trochę przerobiona.... ten portal jest masakryczny

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz