Wpis z mikrobloga

pewnie lewicowy zarząd YT stwierdził, że łapka w dół to przejaw hejtu, więc wyłączyli widoczność


@zloty_wkret:

Po prostu strony na których feedback może być tylko pozytywny mają się lepiej. Dlatego na Fb nie ma kciuka w dół. Lewicy i prawicy nie trzeba wszędzie
  • Odpowiedz
Po prostu strony na których feedback może być tylko pozytywny mają się lepiej.


@Tymajster: Co to znaczy mają się lepiej? Pokaż badania z różnych źródeł na ten temat. Na Reddicie jest downvote i jakoś Reddit ma się lepiej niż wykop. XD
  • Odpowiedz
@Hatespinner gdy youtube wyłaczy łapki pod poradnikami to zanim znajdziesz ten dobry musisz obejrzeć np. jeden lub dwa złe.
Czyli jedna lub dwie dodatkowe reklamy. Czyli lepszy zarobek.

Ale wykopki mają tak poprzepalane styki, że kapitalizm to dla nich lewactwo XD

@peszmerd
  • Odpowiedz
Czyli jedna lub dwie dodatkowe reklamy. Czyli lepszy zarobek.


@fledgeling: na pewno zrobili to zeby wycisnąć jedną lub dwie reklamy więcej XD od teraz każdy poradnik będzie miał komentarz z największa ilością łapek mówiacy czy jest warto to oglądać czy nie, więc na beznadziejnych reklam ogladac nikt nie będzie. Napisałem ci do czego jest im brak łapek w doł potrzebny

youtube od dawna jest narzedziem politycznym o nieprawdopodobnej sile, nie
  • Odpowiedz
od teraz każdy poradnik będzie miał komentarz z największa ilością łapek mówiacy czy jest warto to oglądać


@peszmerd: To by działało, gdyby nie fakt, że YouTube już dość dawno zmienił, że najbardziej lubiany komentarz, nie jest zawsze top komentarzem. Pamiętam, że od tego czasu wszystkie zmiany na tym portalu były debilne.
  • Odpowiedz