Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem wyruchany przez #rozowypasek na 30-kilka zł na sympatii, napisała do mnie pierwsza potem ja odpisałem podała nr tel a potem zaczeła odpisywać do mnie z 5-cio cyfrowego nr telefonu(ktory okazal sie nr premium). Jako powod uzycia "bramki" podała ze zgubil jej sie dotychczasowy telefon. #przegryw its over, przynajmniej 4.5 h zostalo do konca nocki.
#gehenna
  • 15
Nie chce mi sie tego czytac calego bo to jest e-whoring mojej uwagi w tym momencie. Po prostu to jest niemoralne #!$%@?. Pierwszy raz sie z tym czyms spotkalem.
@Cognus: Serio ludzie rb sb teraz #!$%@? gdzie przegryw przegrywowi przegrywem no ale poczatkowafaza gdzie e-#!$%@? nie jest zbyt nachalna była dosc wiarygodna(znak ostrzegawczy to juz samo zagadanie), dobrze ze mam blokade na numery premium, pierwszy raz wgl mnie takie cos spotkało.
@ff99pl: typie taka jest rzeczywistość wirtualna( jeśli można tak powiedzieć) bądź bardziej czujny jeśli chodzi o te sprawy, bo są osoby które Cie wykorzystają na hajs, ich nie obchodzi moralność. Bądź czujny w sieci.